Горіхи - надзвичайно корисний для організму продукт, особливо волоські, як найпоширеніші в наших краях. Щоправда, багато їсти їх не слiд через велику калорійність - 30 грам цілком достатньо, радить кардіолог Наталія Циганкова, передають Патріоти України.
"Відвідування недільного ринку — то не тільки закупки на тиждень, то ще й досить приємне спілкування з продавцями і удосконалення французької мови! А якщо ще й продавець такий молодий та балакучий…
Задаю безліч запитань і сама розповідаю йому, який в нього корисний товар. Численні дослідження підтверджують користь горішків, щоденне їх споживання до 30 г асоціюється з 30% зниженням ризику виникнення серцево-судинних захворювань.
Горіхи корисно включити у харчування, як джерело білка та корисних жирів, особливо тим, хто не їсть мʼяса.
Дерева, що дають ці чудодійні плоди, давно ростуть на території нашої держави, а значить, наш шлунково-кишковий тракт пристосований до їх засвоєння, на відміну від "заморських" родичів. Та й за ціною вони доступні, якщо горіх не росте у вас на дачі чи присадибній ділянці.
У мене ростуть цілих 2! Правда, мої сусідки-білочки більшу частину врожаю забирають… Ну а рештою я з ними завжди ділилась взимку, підкладаючи в спеціально підвішену на дереві годівницю.
Як вони там без мене зараз?! У волоському горіху понад 30 мінералів, вітамінів та нутрієнтів! Все й не перелічиш в одному повідомленні.
Залізо – допоможе при анемії, цинк та йод – профілактика та лікування захворювань щитовидної залози, калій та магній – нормалізують артеріальний тиск, антиоксиданти уповільнюють процеси старіння, підвищують імунітет, протистоять запальним та онкологічним захворюванням.
Горіхи можна використовувати для перекусів, якщо вже є потреба в цьому, з'єднавши їх з овочами (стебла селери, болгарський перець, огірок). Саме з овочами, а не з медом та сухофруктами, бо поєднання жиру, якого дуже багато в горіхах, і цукру не є корисним, я вже писала про це.
Олія волоського горіха є основою багатьох салатних заправок. Корисно активувати горіхи перед споживанням (замочити на ніч і потім просушити в духовці при низькій температурі).
І попри всю користь, обмежуємо добове споживання до 30 г, бо ж це занадто калорійний продукт. Будьте здорові, дорогі мої, залишаюся з вами".
Важливо! Ця стаття заснована на останніх наукових та медичних дослідженнях і не суперечить їм. Текст має виключно інформаційний характер і не містить медичних порад. Для встановлення діагнозу обов'язково зверніться до лікаря.
Жоден ранок не обходиться без запашного напою, який бадьорить і заряджає енергією на весь день, передають Патріоти України. Розповідаємо, чи можна підігріти каву в мікрохвильовці, як це вплине це на якість і смак напою. Так, напій можна підігрівати у м...
Не всі каструлі підходять для приготування їжі. Обираючи ємність, важливо враховувати матеріал, з якого він виготовлений. Це стосується зокрема алюмінієвого посуду, який все ще часто використовується на кухнях завдяки своїй довговічності та зручності. ...