Всі ми вміємо готувати пасту. Але, чи робимо ми це правильно? Як виявилось, більшість господинь готують пасту, припускаючись великої кількості помилок. Мова йде, наприклад, про додавання олії у воду, або з розділення спагеті навпіл, щоб вони помістились у каструлю, передають Патріоти України.
Для того, щоб ці, та інші помилки більше не повторювались, Сільвія Коллока, італійсько-австралійський телекухар і кухар, розповіла, як дійсно правильно готувати пасту. Рекомендації щодо цього вона опублікувала у своїй новій книзі "Простий італійський", пише Daily Mail.
Чи потрібно ламати спагеті?
За словами кухаря, пасту потрібно ламати лишень у тому випадку, якщо надалі вона буде використовуватись у якості доповнення до першої страви. У всіх інших випадках спагеті слід варити цілими, задіюючи велику каструлю. Крім цього, спагеті, які не були зламані під час варіння, краще утримують соус, а ще, їх буде значно легше їсти, обертаючи виделками довгі пасма.
Чи варто додавати олію?
Коллока стверджує, що не варто додавати олію під час варіння пасти. Багато господинь використовують цей метод вважаючи, що таким чином макарони не будуть злипатись. Але насправді, олія просто спливе на поверхню води і не буде виконувати жодної функції, чи нести користі для пасти.
Що зробити, щоб макарони не злипались?
Єдиним дієвим трюком, щоб макарони не злипались, каже Сільвія, я їх відварювання у підсоленій воді. Після того, як макарони опинились у воді, їх варто декілька разів перемішати. Таким чином вона ніколи не злипнуться.
Як правильно варити пасту аль денте?
Правильні макарони – це макарони, приготовлені аль денте. Щоб отримати саме такий ефект, слід готувати пасту на великому вогні, інакше страва ризикує перетворитись на суцільну кашу.
Щоб не зіпсувати враження від подорожі, важливо взяти із собою все необхідне. Збираючись у дорогу, слід пам'ятати про такі необхідні в поїздці речі, як документи, гроші або ліки, передають Патріоти України. За даними деяких досліджень, 37% людей зізнаю...
Наші предки особливо шанували забобони, пов’язані з грошима. Вони уникали позичати чи брати гроші в борг, оскільки боялися втратити свій фінансовий добробут. Вважалося, що не слід давати гроші на початку тижня, саме в понеділок, оскільки це могло призв...