Персики асоціюються з літом, особливо коли настає сезон їх дозрівання. Ці соковиті плоди стануть чудовим доповненням до різноманітних літніх страв - як солодких, так і солоних, передають Патріоти України.
Але ці ароматні фрукти можуть принести не тільки кулінарне задоволення. За словами експертів, вони також мають значні переваги для вашого здоров'я. Про них пише eatthis.com.
У персиках є специфічні сполуки, що можуть мати унікальні корисні властивості для здоров'я.
Вас може зацікавити:Як перекласти українською "в силу": найкращі варіантиВас може зацікавити:Знайдіть на малюнку підкову: непроста головоломка для уважних
"Персики мають чимало корисних властивостей для здоров'я. Вони містять широкий спектр вітамінів і мінералів, включаючи мідь і вітамін С. Каротиноїди та кавова кислота, відомі як фітонутрієнти, виступають антиоксидантами в організмі. Ці сполуки мають протиракові властивості і перешкоджають перетворенню клітин на ракові. Інші поліфеноли в персиках знижують запалення і запобігають або зменшують окислювальний стрес від токсинів і вільних радикалів", – зазначає дієтолог Тріста Бест.
Дослідження 2014 року, опубліковане в Journal of Nutritional Biochemistry, показало, що фенольні сполуки персиків ефективно пригнічують ріст і метастазування клітин раку молочної залози. Автори дослідження припускають, що щоденне споживання двох-трьох персиків або прийом добавок з екстрактом поліфенолу персика може ефективно знизити поширення раку молочної залози після первинного діагнозу.
Крім того, дослідження, опубліковане в Environmental Science & Technology, показало, що поліфеноли персика можуть знищувати ракові клітини молочної залози без негативного впливу на здорові клітини.
Отже, насолоджуючись смаком персика, ви також отримуєте чимало користі для свого здоров'я.
Якщо у вас не має алергії, кисломолочні продукти, особливо кефір та йогурт, можуть бути корисними для кишківника. А при непереносності лактози також є шанс знайти альтернативу, але краще попередньо проконсультуватися з гастроентерологом, передають Патр...
Бобові (квасоля, сочевиця, арахіс, нут, горох) багаті білками, що допомагають шкірі регенерувати і довше залишатися молодою. Про користь бобових у раціоні розповіла дієтологиня Оксана Скіталінська, передають Патріоти України. За її словами, бобові мают...