Персики асоціюються з літом, особливо коли настає сезон їх дозрівання. Ці соковиті плоди стануть чудовим доповненням до різноманітних літніх страв - як солодких, так і солоних, передають Патріоти України.
Але ці ароматні фрукти можуть принести не тільки кулінарне задоволення. За словами експертів, вони також мають значні переваги для вашого здоров'я. Про них пише eatthis.com.
У персиках є специфічні сполуки, що можуть мати унікальні корисні властивості для здоров'я.
Вас може зацікавити:Як перекласти українською "в силу": найкращі варіантиВас може зацікавити:Знайдіть на малюнку підкову: непроста головоломка для уважних
"Персики мають чимало корисних властивостей для здоров'я. Вони містять широкий спектр вітамінів і мінералів, включаючи мідь і вітамін С. Каротиноїди та кавова кислота, відомі як фітонутрієнти, виступають антиоксидантами в організмі. Ці сполуки мають протиракові властивості і перешкоджають перетворенню клітин на ракові. Інші поліфеноли в персиках знижують запалення і запобігають або зменшують окислювальний стрес від токсинів і вільних радикалів", – зазначає дієтолог Тріста Бест.
Дослідження 2014 року, опубліковане в Journal of Nutritional Biochemistry, показало, що фенольні сполуки персиків ефективно пригнічують ріст і метастазування клітин раку молочної залози. Автори дослідження припускають, що щоденне споживання двох-трьох персиків або прийом добавок з екстрактом поліфенолу персика може ефективно знизити поширення раку молочної залози після первинного діагнозу.
Крім того, дослідження, опубліковане в Environmental Science & Technology, показало, що поліфеноли персика можуть знищувати ракові клітини молочної залози без негативного впливу на здорові клітини.
Отже, насолоджуючись смаком персика, ви також отримуєте чимало користі для свого здоров'я.
Довгий час вважалося, що щоденний душ може шкодити шкірі – змивати природні захисні олії, порушувати мікробіом і провокувати сухість, тріщини чи навіть загострення екземи й псоріазу. Проте нещодавнє дослідження британських вчених кидає виклик цим уявле...
Харчування відіграє ключову роль не лише у фізичному здоров’ї, а й у стані нашого мозку. Наукові дослідження показують, що певні продукти можуть підвищувати ризик розвитку хвороби Альцгеймера та погіршувати когнітивні функції, передають Патріоти Україн...