Смак і золотиста скоринка картоплі фрі знайомі багатьом. Але не всі знають, як її готують або заморожують. У заморозку картопля відправляється злегка приготованою: бланшованою у воді. Навіщо продукт попередньо заморожують? Розкриваємо секрети приготування, зазначають Патріоти України.
Підготовка картоплі до заморожування
Перш ніж використовувати шокову заморозку, овоч очищають, миють, нарізають брусочками. Існує кілька способів нарізування бульб: брусочками, часточками, ґратами. Головне дотримуватися правила, нарізані частини овочу повинні бути однакового розміру. Підготовлені скибочки поміщають в ємність з киплячою водою на кілька хвилин. Потім картоплю різко охолоджують. Після воду солять і доводять до кипіння. Бланшують невеликі партії продукту в середньому 2 хвилини. За допомогою шумівки дістають скибочки і викладають на паперові рушники для просушування. Далі напівфабрикат поміщають в посуд, додають трохи соняшникової олії.
Заморожують підготовлений продукт, помістивши його в один шар на плоску тарілку, застелену пергаментом. Заморожену картоплю переміщують в пакети для тривалого зберігання. Термін придатності напівфабрикату становить 6 місяців.
Чому картоплю фрі заморожують перед приготуванням
Зручність замороженої картоплі фрі полягає в тому, що її не потрібно заздалегідь готувати. У фритюр напівфабрикат відправляється в замороженому вигляді відразу з холодильника. Також великим плюсом замороженого напівфабрикату є швидкість приготування і відсутність відходів і бруду на кухні.
Після численних досліджень імениті кухарі помітили важливу особливість в приготуванні картоплі фрі: після заморозки бульби овочу стають ще більш смачними. Тому перш ніж приступити до приготування всіма улюбленої страви, потрібно заздалегідь підготувати сировину.
Поради для смаження смачної картоплі фрі:
Підводячи підсумки, виходить, щоб приготувати смачну і хрустку картоплю фрі, потрібно попередньо її заморозити. Скориставшись порадами в статті, можна приготувати відмінну страву і побавити своїх друзів і близьких.
Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...
Омлет найчастіше готують на сніданок. Він легкий та поживний. Готувати його на всю родину, тож страва досить вигідна для ранку. Кулінарне питання полягає в збиванні яєць. Яким чином вони будуть об’єднані з іншими компонентами. Поговоримо про це детальн...