А ви це знали? Досвідчені господині завжди кладуть тісто в холодильник або морозилку - навіщо так робити


Іноді рецепт вимагає того, щоб тісто якийсь час постояло в холодильнику, але не всі розуміють, для чого це потрібно. Річ у тому, що воно там як би відпочиває, дозріває, що в подальшому покращує його якість, передають Патріоти України.

У холодильник ставлять не всі види тесту

Тісто листкове. Його готують з потертого замороженого масла або маргарину, потім поділяють на частини, які ставлять в холодильник, розгортають, беручи відразу по одній частині, тепле таке тісто розкачати складно і воно буде менш листковим.

У холодильник ставлять пісочне тісто для того, щоб його було легше розгортати і щоб воно було більш розсипчастим. Можна поставити дріжджове тісто після того, як воно добре підніметься. Це роблять для того, щоб воно не перекисло в теплі, якщо ви хочете спекти з нього що-небудь пізніше. Перед тим як піч з такого тесту його треба потримати в теплі, тоді воно знову підніметься. Також в холодильник або навіть в морозилку радять ставити тісто для піци.

Скільки можна зберігати тісто в холодильнику і морозилці?

У холодильнику тісто може перебувати протягом від 9 до 36 годин. Перед зберіганням масу важливо ретельно вимішати, зібрати в один клубок, змастити по верху рослинною олією.

Також його потрібно обов'язково обернути харчовою плівкою, пергаментом, або покласти в пакет. У морозилці тісто зберігається набагато довше. На полиці воно може пролежати від 1 місяця до пів року.

Ніколи не удобрюйте цим город - популярні засоби, які насправді несуть шкоду

п’ятниця, 31 березень 2023, 18:57

Інтернет рясніє лайфхаками, чим підживити город, щоби отримати найкращий врожай. Але, як водиться, не всі із цих порад мають під собою реальне підгрунтя. Чимало лайфхаків не просто не корисні, а ще й можуть завдати серйозної шкоди. OBOZREVATEL зібрав т...

Обираємо огірки, які не гірчать - п'ять сортів, щоб виростити цього року

п’ятниця, 31 березень 2023, 18:54

Навесні розпочинається сезон городництва та садівництва. Багато хто заздалегідь купує насіння овочів, щоб можна було вчасно посіяти. Зокрема, намагаються підшукати сорти огірків, які не гірчать. Читайте про п'ять з них в матеріалі ТСН.ua, передають Па...