Іноді рецепт вимагає того, щоб тісто якийсь час постояло в холодильнику, але не всі розуміють, для чого це потрібно. Річ у тому, що воно там як би відпочиває, дозріває, що в подальшому покращує його якість, передають Патріоти України.
Тісто листкове. Його готують з потертого замороженого масла або маргарину, потім поділяють на частини, які ставлять в холодильник, розгортають, беручи відразу по одній частині, тепле таке тісто розкачати складно і воно буде менш листковим.
У холодильник ставлять пісочне тісто для того, щоб його було легше розгортати і щоб воно було більш розсипчастим. Можна поставити дріжджове тісто після того, як воно добре підніметься. Це роблять для того, щоб воно не перекисло в теплі, якщо ви хочете спекти з нього що-небудь пізніше. Перед тим як піч з такого тесту його треба потримати в теплі, тоді воно знову підніметься. Також в холодильник або навіть в морозилку радять ставити тісто для піци.
У холодильнику тісто може перебувати протягом від 9 до 36 годин. Перед зберіганням масу важливо ретельно вимішати, зібрати в один клубок, змастити по верху рослинною олією.
Також його потрібно обов'язково обернути харчовою плівкою, пергаментом, або покласти в пакет. У морозилці тісто зберігається набагато довше. На полиці воно може пролежати від 1 місяця до пів року.
Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...
Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...