Умови, в яких прокидається людина, створюють настрій на цілий день. Тому виходить, що від атмосфери в спальні залежить наш комфорт та самопочуття, передають Патріоти України
Як за допомогою квітів зробити спальний інтер'єр корисним та красивим?
Для початку потрібно визначитися, чи взагалі потрібні в спальні квіти чи вазони з рослинами, та як це позначається на нашому самопочутті.
Чому потрібно поставити квіти до спальні:
Існує й кілька факторів "проти" того, щоб тримати у спальні вазони з кімнатними рослинами. Насамперед, деякі квіти виділяють вночі вуглекислий газ, що негативно позначається на здоров'ї. Не всі квіти корисні і з точки зору феншуй. Наприклад:
Особливо гостро питання про наявність квітів в інтер'єрі спальні стоїть у алергиків. Якщо ви хочете прикрасити будинок квітами, але алергія вам цього не дозволяє, садівники рекомендують видаляти у пуп'якнів тичинки з пилком. Не буде аромату, але й алергенів також.
Існують квіти, які вночі виділяють велику кількість кисню. Саме їх варто тримати у спальні, щоб максимально добре відпочивати:
Є й інші кімнатні рослини, які є корисними для людини, але тут перераховано найневибагливіші в догляді та найсприятливіші.
Існують певні кімнатні рослини, які краще тримати в будь-якому іншому приміщені, але не в спальні:
Поряд із ліжком також заборонено ставити отруйні рослини: олеандр, диффенбахію, кротон, молочай, цикломен, японську родею. Вони не випускають отруту і не можуть бути небезпечними для здоров'я, поки їх не чіпати. Але в езотериці ці квіти вважаються такими, що мають погану енергетику, яка негативно позначається на якості сну.
Українці знають, що при купівлі вживаного авто не варто гнатися за дуже низькою ціною, щоб не втрапити у велику халепу. Адже корозія в автомобілі — чи не найнебезпечніша «хвороба», яка дуже швидко може розповзтись по всьому кузову та днищу, перетворивш...
Нові наукові дослідження вказують: частинки пластику, що містяться в деякій їжі можуть проникати в мозок, посилюючи депресію, тривожність та інші психічні розлади, передають Патріоти України. У збірці з чотирьох наукових статей, опублікованій у вівторо...