Багато господинь полюбляють частувати гостей та рідних смаженими та тушкованими стравами, але відмити сковороду після приготування інколи важче, ніж здавалося, передають Патріоти України.
Нагар та застарілий жир дуже полюбляють делікатні поверхні сковорідок. При чому існує безліч нюансів догляду за кожним типом поверхні. Розберемось разом, як відмити сковороду.
Не поспішайте брати до рук засоби побутової хімії. Деякі засоби лінійки "антижир" мають дуже агресивну дію й можуть пошкодити поверхню сковорідки. Є два бабусині лайфхаки, які допоможуть з цим впоратися безпечніше.
Цьому способу вже сотня років. Він настільки простий, що сподобається навіть найлінивішим. Необхідно налити у скоровідку склянку води та додати 5-7 столових ложок солі. Дайте цій рідині закипіти, накрийте кришкою та потримайте на вогні ще 5 хвилин. Після цього залиште на дві години, злийте соляну воду та промийте водою.
Цей спосіб ідеально підійде для тих, хто шукає, як відмити сковороду від жиру. Насипте гірчичного порошку на вологу поверхню сковороди та залиште на 15 хвилин. Залишається тільки змити залишки порошку та насолоджуватися чистотою.
Залежно від типу поверхні скороводи можна підібрати різні способи догляду. Хибний спосіб, як відмити жирну сковороду, може остаточно її зіпсувати. Розглянемо детально усі нюанси.
Наприклад, чавунні сковороди краще залишити до повного охолодження, перш ніж розпочати чищення, а тефлонові краще мити відразу. Розкажемо детальніше про догляд за різними типами поверхонь сковорідок.
Девайси з керамічним типом покриття є найпопулярнішими на кухнях українських господинь. Кераміка завоювала серця українок лаконічним дизайном та простотою догляду. Більшість жінок знає, як відмити сковороду з керамічним покриттям. Для цього достатньо замочити її у теплій воді на годину, а потім злити її та промити губкою із краплею засобу для миття посуду.
Сковорідку з таким типом покриття важливо мити якомога швидше, тоді вона слугуватиме довго. Нема нічого простішого, як відмити сковороду в середині, якщо вона має тефлонове покриття. Необхідно замочити її на 15 хвилин у воді із засобом для миття посуду, а потім промити чистою та м'якою губкою. Уникайте жорстких губок та засобів із агресивними компонентами, щоб не пошкодити покриття.
Досить часто господині цікавляться, як відмити тефлонову сковороду зовні. Для цього випадку є особливий лайфхак. Змішайте 3 столові ложки соди та 5 столових ложок перекису водню. Перемішайте та нанесіть на зовнішні стінки сковороди на 5 хвилин. Потім ретельно змийте розчин губкою.
Це найвибагливіші сковороди у догляді, але без них неможливо уявити приготування стейків, або тушкованих м'ясних страв. Втім, із жиром всередині допомагає мильний розчин. Для цього налийте у сковороду стільки води, щоб вона покрила стінки повністю, додайте 3 столові ложки рідкого мила, або засобу для миття посуду, утворіть піну та залиште на кілька годин. Потім промийте водою та губкою, за потребою скористайтеся шкребком.
Чавун здатен накопичувати на поверхні залишки пригорілого жиру. Тому господині часто цікавляться, як відмити чавунну сковороду від нагару. Для цього переверніть вологу сковорідку доверху дном, посипте щедро содою та злийте столовим оцтом. Ця хімічна реакція швидко впорається з нагаром.
Цей швидкий лайфхак допоможе вирішити, як відмити алюмінієву сковороду від нагару, при чому як зовні, так і в середині. Помістіть сковороду у велику ємність та приготуйте розчин із 1,5 л води, 1 бруска господарського мила, подрібненого на тертці, а також склянку оцту. Залийте розчин у ємність зі сковорідкою, прокип'ятіть 30 хвилин, накривши кришкою. Потім промийте водою та губкою.
Не всі дрова однаково придатні для використання в різних типах опалювального обладнання, передають Патріоти України. Кожна порода дерева відрізняється характерною щільністю структури, тому не всі дрова однаково придатні для опалення. Які дрова найкраще...
Цей простий візуальний тест розкаже вам, чи збудуться ваші найзаповітніші бажання. передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Подивіться на картинку внизу і виберіть одну зі сніжинок. Так ви дізнаєтеся, чи стане 2025 рік тим, у якому здійсниться в...