В березні ще не пізно досіяти насіння рослин на розсаду, які висаджувалися в лютому. Так, протягом всього місяця можна сіяти бегонію, пеларгонію, еустому, петунії, вербену, у середині — суницю, алісум, сальвію, лобелію та дельфініум, а також ранню капусту. А наприкінці — насіння цибулі ріпчастої, передають Патріоти України.
Щоб насіння гарно прижилося, деякі види потрібно попередньо замочувати у воді. Так, перед посадкою варто замочувати насіння помідорів, пише «На пенсії». Більш того, їх заздалегідь варто ще й загартовувати — витримати в холодильнику, а потім потримати за кімнатної температури.
Піде на користь замочування й перцю, який без цієї процедури може дати сходи лише через 20 днів. Замочують й насіння селери, петрушки та моркви. Їх спочатку радять покласти у тканинний мішечок та промити гарячою водою протягом 20 хвилин. Насіння залишають на кілька днів у мішечку, потім підсушують та висівають в грунт.
Обов'язково потрібно замочити й насіння огірків, гарбузів, кабачків і патисонів. А ось насіння деяких овочів потрібно замочувати лише в тому випадку, коли посів пізній, а земля вже добре прогрілася. Це стосується буряку, гороху, квасолі та бобів. У той же час насіння салатів, капусти, брукви та ремонтантної суниці замочування перед висаджуванням не потребує.
Одноклітинні гриби найчастіше розростаються на стінах через підвищену вологість і тепло. Також важливим фактором є відсутність надходження свіжого повітря, передають Патріоти України. У таких випадках можна купити спеціальні хімічні засоби для боротьби...
9 травня за новим стилем (22 травня за старим) відзначають перенесення мощей Миколая Чудотворця. У народі це свято відоме як Миколай Весняний або Миколай Літній. За юліанським календарем сьогодні вшановують праведну Глафіру Амасійську. ***. На Миколая ...