В березні ще не пізно досіяти насіння рослин на розсаду, які висаджувалися в лютому. Так, протягом всього місяця можна сіяти бегонію, пеларгонію, еустому, петунії, вербену, у середині — суницю, алісум, сальвію, лобелію та дельфініум, а також ранню капусту. А наприкінці — насіння цибулі ріпчастої, передають Патріоти України.
Щоб насіння гарно прижилося, деякі види потрібно попередньо замочувати у воді. Так, перед посадкою варто замочувати насіння помідорів, пише «На пенсії». Більш того, їх заздалегідь варто ще й загартовувати — витримати в холодильнику, а потім потримати за кімнатної температури.
Піде на користь замочування й перцю, який без цієї процедури може дати сходи лише через 20 днів. Замочують й насіння селери, петрушки та моркви. Їх спочатку радять покласти у тканинний мішечок та промити гарячою водою протягом 20 хвилин. Насіння залишають на кілька днів у мішечку, потім підсушують та висівають в грунт.
Обов'язково потрібно замочити й насіння огірків, гарбузів, кабачків і патисонів. А ось насіння деяких овочів потрібно замочувати лише в тому випадку, коли посів пізній, а земля вже добре прогрілася. Це стосується буряку, гороху, квасолі та бобів. У той же час насіння салатів, капусти, брукви та ремонтантної суниці замочування перед висаджуванням не потребує.
Вибір конкретної квітки в цьому тесті особистості розповідає багато про те, які риси домінують у твоєму характері та як ти можеш їх використати для досягнення успіху. Аналіз вибору показує, які цінності та цілі для тебе найбільш важливі, передають Патр...
Чи може запах, який тебе найбільше приваблює, розповісти про твою внутрішню сутність? Виявляється, так! Кожна нота — від свіжих цитрусів до солодкої ванілі — несе в собі не тільки аромат, а й емоції, мрії та приховані риси нашої особистості. Вибери оди...