Кожен, хто вирощував полуницю, стикався з прикрими несподіванками. Начебто доглядаєш за нею, поливаєш, прополюєш, однак у результаті ягід немає, або є дрібні та кислі, які гниють просто на кущах, передають Патріоти України.
Вихід запропонувала відома блогерка, яка має власний канал «Городниця з Одеси». За словами жінки, у квітні-травні слід обов'язково підживити полуницю і щедро її оприскати спеціальним відваром.
«Це натуральний дешевий засіб, який дає полуниці усе відразу: живлення, захист від хвороб і бар'єр від шкідників», — говорить жінка, розповідаючи, що основою засобу є звичайне цибулеве лушпиння, яким господині часто фарбують великодні крашанки.
Для його приготування візьміть півлітрову банку лушпиння (також можна додати ще й часникового, що тільки посилить ефект). Пересипте його в каструлю і залийте водою (2 л). Доведіть до кипіння, зніміть з вогню і дайте настоятися до повного охолодження. Після цього процідить, щоб видалити залишки лушпиння та розведіть настій у 10 л чистої води.
Як правильно використовувати настій
Насамперед, виконуємо полив під корінь — це живить рослину, зміцнює її кореневу систему, стимулює цвітіння і утворення зав'язі.
Також варто провести ще й оприскування по листю. Це захистить нашу полуницю від попелиці, кліщів та інших захворювань. Важливо, що проводити таку обробку кущів навесні слід почергово — по одному щедрому поливу під корінь і по одному щедрому оприскуванню по листю.
Редиска – одна з перших культур, які висівають навесні. Але навіть досвідчені городники нерідко стикаються з проблемою стрілкування, коли замість соковитого коренеплоду рослина витягується вгору. У такому разі редиска стає твердою, волокнистою, гіркою ...
Чому ін’єкційні препарати (ботулотоксини, гіалуронова кислота, філери, біоревіталізанти тощо), потрапляють не туди, куди мали б, та чому можують призвести до незворотної втрати зору, розповів офтальмолог вищої категорії, офтальмохірург, кандидат медичн...