Дайте полуниці аспірин і готуйте величезні ящики для збирання врожаю - ягода буде велика та солодка (відео)

Дачники зі стажем давно використовують аспірин для підвищення врожайності овочів та фруктів. Ефективність препарату забезпечує його хімічний склад: захворюючи, багато рослин виробляють саліцилову кислоту, яка зміцнює імунну систему культур, включаючи полуницю, передають Патріоти України.

У цьому впевнені автори youtube-каналу «Дом.Сад. Город». Також цей аптечний засіб покращує схожість насіння. Крім того, за підтримки аспірину шкідники обходитимуть полуницю стороною. Допоможуть ліки і при грибкових захворюваннях, таких, як сіра гнилизна.

Для приготування найпростішого засобу потрібно розчинити дві таблетки аспірину в літрі води і полити культуру отриманою рідиною. Деякі дачники просто закопують аспірин у ґрунт, проте робити так не рекомендується. Натомість краще приготувати наступне підживлення.

Розчиняємо аспірин у 125 мл води та кип'ятимо рідину протягом 30 хвилин. Після цього в теплий розчин додаємо три краплі нашатирного спирту і розводимо чотирма літрами води. Приготованим засобом поливаємо або обприскуємо полуницю для покращення врожайності. Ефективність підживлення висока тому, що рослинам потрібна саліцилова кислота, а не її похідні.

В результаті завдяки застосуванню аспірину дачники та городники можуть розраховувати на рясний урожай полуниці, при цьому ягода обов'язково буде солодкою та великою. Спробуйте і переконайтесь!

Фантастичний трюк врятує сковороду, що пригоріла - буде як нова!

середа, 27 вересень 2023, 11:12

Сковороди забруднюються не лише жиром, а й їжею, що пригоряє. Відмити поверхню в останньому випадку непросто, але за допомогою підручних засобів ви полегшите собі завдання. Врятувати сковороду, що пригоріла, допоможе один фантастичний трюк. Про ефектив...

Пісочне печиво з 4-х інгредієнтів. Рецепт, який варто спробувати!

середа, 27 вересень 2023, 10:15

Масло кімнатної температури, змішайте зі сметаною і борошном, додайте розпушувач. Можливо борошна знадобиться більше або менше. Дивіться, щоб тісто вийшло м’яким і не липло до рук. На півгодини поставте тісто в холодильник. Потім розкачуємо не дуже тон...