Дайте полуниці аспірин і готуйте величезні ящики для збирання врожаю - ягода буде велика та солодка (відео)

Дачники зі стажем давно використовують аспірин для підвищення врожайності овочів та фруктів. Ефективність препарату забезпечує його хімічний склад: захворюючи, багато рослин виробляють саліцилову кислоту, яка зміцнює імунну систему культур, включаючи полуницю, передають Патріоти України.

У цьому впевнені автори youtube-каналу «Дом.Сад. Город». Також цей аптечний засіб покращує схожість насіння. Крім того, за підтримки аспірину шкідники обходитимуть полуницю стороною. Допоможуть ліки і при грибкових захворюваннях, таких, як сіра гнилизна.

Для приготування найпростішого засобу потрібно розчинити дві таблетки аспірину в літрі води і полити культуру отриманою рідиною. Деякі дачники просто закопують аспірин у ґрунт, проте робити так не рекомендується. Натомість краще приготувати наступне підживлення.

Розчиняємо аспірин у 125 мл води та кип'ятимо рідину протягом 30 хвилин. Після цього в теплий розчин додаємо три краплі нашатирного спирту і розводимо чотирма літрами води. Приготованим засобом поливаємо або обприскуємо полуницю для покращення врожайності. Ефективність підживлення висока тому, що рослинам потрібна саліцилова кислота, а не її похідні.

В результаті завдяки застосуванню аспірину дачники та городники можуть розраховувати на рясний урожай полуниці, при цьому ягода обов'язково буде солодкою та великою. Спробуйте і переконайтесь!

Включіть до раціону - і не пошкодуєте: ТОП-7 пар продуктів, які допоможуть скинути зайву вагу

вівторок, 29 листопад 2022, 16:14

Ви помічали, що при одній і тій же кількості калорій їжа або допомагає втрачати вагу швидше, або кожні 100 г даються титанічними зусиллями? І найдивніше: можна їсти абсолютно корисну їжу і не худнути, а після заборонених продуктів вага раптом починає п...

Ким ви були у минулому житті? Психологічний тест у картинці

вівторок, 29 листопад 2022, 15:12

У багатьох релігіях існують переконання, що людина приходить в цей світ знову і знову у новому тілі. Психологічний тест у картинці визначить, ким ви були у минулому житті, передають Патріоти України. Подивіться на картинку і визначте, що у вас викликає...