Влітку проблема з комахами у будинку загострюється. Ви можете купувати магазинні репеленти або робити пастки для мух своїми руками, проте легше запобігти появі небажаних крилатих. Щоб на кухні не було мух, дотримуйтесь шести простих правил. Про дієві та дешеві лайфхаки пише видання Express, передають Патріоти України.
Проста порада допоможе уповільнити процес розкладання відходів. Це зменшує ймовірність, що личинки комах опиняться у сміттєвому баку.
Оцет не тільки зробить ваш кухонний кошик чистим, але й запобігатиме появі небажаних комах. Змішайте розчин з рівних частин води й оцту в пульверизаторі, обприскайте відро для сміття, а потім губкою для миття посуду очистіть внутрішню і зовнішню частину ємності.
Якщо мошки вже опинилися на дні бака для сміття, то дійте оперативно. Просто змішайте одну частину оцту з двома частинами окропу і вилийте у відро для сміття.
Будь-які бризки жиру на зовнішній стороні відра для сміття або частинки їжі відразу ж залучать мух. Щоб запобігти цьому, використовуйте каву, яка легко прибирає жир. Для цього насипте дві чайні ложки кавової гущі на вологу тканину та зітріть жирні плями.
Крім того, ви можете насипати трохи кавової гущі на дно відра для сміття перед тим, як одягнути новий мішок. Такий трюк усуне неприємні запахи.
Простий спосіб "захистити" кухню від мух: насипати харчову соду на дно смітника або мішка для сміття. Коли мінятимете пакет, не забудьте повторити цей лайфхак з харчовою содою.
Щоб смітник пахнув свіжістю, використовуйте популярний цитрус. Для цього помістіть на дно ємності лимон, залиште його на 20 хвилин, протріть половинкою лимона внутрішню поверхню, а лише потім поміщайте чистий пакет для відходів.
Проста рідина для миття посуду – ефективний спосіб, щоб позбутися мікробів та запобігти зараженню личинками мух. Ви можете вимити сміттєвий бак губкою для миття посуду та відповідною рідиною. Або наповніть бак гарячою водою і рідиною для миття посуду, залиште на 10 хвилин, злийте воду і витріть ємність тканиною.
Довгий час вважалося, що щоденний душ може шкодити шкірі – змивати природні захисні олії, порушувати мікробіом і провокувати сухість, тріщини чи навіть загострення екземи й псоріазу. Проте нещодавнє дослідження британських вчених кидає виклик цим уявле...
Харчування відіграє ключову роль не лише у фізичному здоров’ї, а й у стані нашого мозку. Наукові дослідження показують, що певні продукти можуть підвищувати ризик розвитку хвороби Альцгеймера та погіршувати когнітивні функції, передають Патріоти Україн...