Для чого класти чайний пакетик у холодильник - результат вас здивує

Для того, щоб нейтралізувати неприємні запахи у холодильнику вам не потрібно купувати в магазині різноманітні дорогі засоби. Є значно бюджетніший і простіший спосіб. І мова йде про звичайний пакетик чаю, передають Патріоти України.

Редакція FoodOboz розповість, як використаний чайник пакетик допоможе нейтралізувати неприємний запах у вашому холодильнику. Ви відчуєте зміни вже на наступний день.

Як прибрати неприємний запах за допомогою пакетику чаю

Використаний пакетик чаю потрібно спочатку висушити, а потім просто покласти на будь-яку полицю в холодильнику. Можна навіть декілька. Наступного ранку результат вас приємно здивує. Чай не лише прибирає поганий запах, а й здійснює антибактеріальний ефект.

Також можна приготувати спеціальний дезодорант для холодильника, щоб усунути неприємний запах. Рецептом поділилась фудблогерка Руслана Гала (ruslana.gala) на своїй сторінці в Instagram.

Що потрібно для дезодоранту:

  • суха чиста баночка
  • сіль – 2 ложки
  • сода – 2 ложки
  • крохмаль – 2 ложки
  • ефірна олія – приблизно 15 крапель. Олія має бути обов’язково чистою і з їстівними ароматами (апельсин, лимон, розмарин, м’ята, тощо).

Спосіб приготування:

1. Усі компоненти перемішати в баночці.

2. Поставити у холодильник. Діє не менше місяця. Крохмаль не дає вивітритися ефірній олії, а сіль і сода вбирають зайву вологу і не дають розповсюджуватися запахам.

Це може здивувати! Як вживання алкоголю впливає на ризик розвитку раку

середа, 22 січень 2025, 8:59

В Центрі громадського здоров’я України з посиланням на світові наукові дослідження пояснюють: чим менше алкоголю вживає людина, тим менше ризик розвитку у неї раку. Читайте в матеріалі ТСН.ua, чому алкогольні напої можуть стати причиною раку і кому вза...

Ручна робота та екологічність: вироби з натуральних матеріалів

середа, 22 січень 2025, 8:30

Скажіть чесно, що ви уявляєте, коли чуєте слова «ручна робота»? Мабуть, щось вінтажне, затишне, зроблене з душею. І якщо це так, ви на правильному шляху. Бо вироби ручної роботи – це не просто речі, це історії, вписані у кожну деталь. А коли вони ще й ...