У світі мільйон літаків виконують рейси, інколи практично без зупинки. І хоча спеціальні бригади прибиральників роблять все можливе, щоб почистити кожне сидіння до прибуття наступних пасажирів, іноді речі можуть бути упущені або залишатися трохи брудними від рейсу до рейсу, передають Патріоти України.
Видання Travel + Leisure назвало 5 найбрудніших місць у літаку. Хоча поки що авіапростір над Україною закритий, сподіваємося, що після перемоги ці поради стануть корисними нашим читачам.
Найбрудніше місце в літаку – це інструкція з техніки безпеки в кишені сидіння", – розповіла стюардеса і блогер Жозефіна Ремо. І хоча Ремо зазначає, що відкидні столики перед сидіннями зазвичай протираються, картки з інструкціями – ні.
"Отже, закінчивши читати інструкції з техніки безпеки, обов’язково нанесіть трохи дезінфікуючого засобу на руки – або, що ще краще, протріть картку з інструкціями вологою серветкою, щоб уберегти себе та майбутніх пасажирів від будь-яких мікробів", – радять у виданні.
Крім того, за словами Ремо, важливо або протирати, або використовувати ганчірку, щоб відкрити верхні багажні відділення, оскільки до них "торкається багато людей" і їх "рідко чистять".
Після того, як ви закінчите завантажувати ручну поклажу, просто скористайтеся дезінфікуючим засобом для рук ще раз.
"Пасажири зазвичай знають, що літаки просочені брудом, але підноси виходять за рамки", – розповіла стюардеса з більш ніж двадцятирічним досвідом роботи Сью Фогвелл. Вона радить ретельно витерти серветкою стіл, особливо перед їжею.
"Чохли на сидіннях не завжди замінюють або чистять", — додала Фогвелл, пояснюючи, що їх замінять або почистять, лише якщо про них повідомили. Але це відбувається не завжди. "Не про кожну подію повідомляється, оскільки це може призвести до затримки рейсу", — сказала вона.
"Туалети регулярно чистять, а замки і дверні ручки – ні", – пояснила Ремо. Тому після відвідування вбиральні вона радить скористатися санітайзером.
Якщо у вас не має алергії, кисломолочні продукти, особливо кефір та йогурт, можуть бути корисними для кишківника. А при непереносності лактози також є шанс знайти альтернативу, але краще попередньо проконсультуватися з гастроентерологом, передають Патр...
Бобові (квасоля, сочевиця, арахіс, нут, горох) багаті білками, що допомагають шкірі регенерувати і довше залишатися молодою. Про користь бобових у раціоні розповіла дієтологиня Оксана Скіталінська, передають Патріоти України. За її словами, бобові мают...