Досить вірити в міф про сало! Правда про улюблений продукт

Сало є чи не найулюбленішим продуктом для мешканців пострадянських країн, а для українців це практично національний продукт, зазначають Патріоти України.

Жодне застілля не обходиться без нього. Сало має досить тривалу історію застосування, причому в Середньовіччі його не тільки вживали в їжу, але також робили з нього свічки. Далі йтиметься про найбільш поширені міфи щодо цього продукту.

Багато хто помилково вважає, що сало сприяє набору ваги. Це лише частковий міф, бо відбувається цей процес не за рахунок споживання продукту, а його кількості. Людям, які ведуть не надто активний спосіб життя, варто споживати не більше 30 г сала на день.

Якщо є проблема з ожиріння, то норма скорочується до 10 г. Найкраще споживати солоне сало, приправлене перцем або часником. Добре також копчене сало, але тільки домашнім способом.

У салі тільки жир. Це так, але разом із тим продукт є підшкірною структурою, що зберігає клітини й біологічно активні речовини. Найбільш корисним компонентом є поліненасичена арахідонова кислота, яку важко отримати з інших джерел їжі.

Вона потрібна для нормальної роботи серцевого м'яза, імунної та гормональної систем. Не варто забувати також про жиророзчинні вітаміни — А, D і Є. Сало має велику біологічну активність, ніж масло. Тому взимку його потрібно споживати, щоб підтримувати імунітет і життєвий тонус.

У салі багато холестерину. Він дійсно є, але його концентрація набагато менше, ніж у маслі. У ньому немає нічого страшного. Вчені вже давно встановили, що немає зв'язку між тим, яка кількість холестерину людина спожила і його вмістом у крові.

Здоровий жир — це лише рослинний жир, і це неправда, бо крім оливкової й арахісової олії, прикладом жирних кислот є сало.

Багато хто думає, що сало і хліб є пекельним поєднанням, мовляв, шкідливим для фігури. Проте це зовсім не так. Це найбільш вдале поєднання, але з деякими уточненнями — хліб повинен бути зерновим, з борошна грубого помелу з додаванням висівок.

Джерело: Ukr.Media

З архіву ПУ. Їжа, яка втамовує голод і запобігає переїданню: Фітнес-тренер назвав три варіанти корисних сніданків для схуднення

п’ятниця, 17 вересень 2021, 23:30

Названо три варіанти корисних сніданків, які допоможуть схуднути. Фітнес-тренер Аарон Браун порадив ситно їсти зранку, щоб контролювати свій апетит, і назвав три варіанти сніданків для зниження ваги, повідомляють Патріоти України. Зокрема, експерт поре...

Хіти тижня. Просто тане в роті! Повітряний десерт без борошна і масла - смакота на сніданок до чаю

п’ятниця, 17 вересень 2021, 21:00

Без муки, без масла, з мінімальною кількістю цукру. Готуйте на сніданок до чаю, передають Патріоти України. Інгредієнти:. Діаметр форми 21 см. Приготування:. 1. Сир, йогурт і жовтки перебити блендером до однорідності. 2. Білки збити міксером з цукром...