Ефект здивує! ТОП-7 причин, чому чай допомагає худнути

Хоча зелений чай вважається незамінним доповненням до дієт, не варто сприймати цей напій як магічний еліксир для схуднення. Важливо пам’ятати, що ефективне схуднення потребує збалансованого харчування та фізичних вправ, передають Патріоти України.

Однак, ви можете розглядати чай як частину здорової дієти, що не має калорій, може замінити шкідливі та солодкі напої, а також пригнічувати апетит та підтримувати метаболізм. Яку користь можна отримати від регулярного вживання цього напою, розповіли в Eat This, Not That.

Замінює бездумні перекуси

Прислухайтеся до свого організму та їжте лише тоді, коли дійсно відчуваєте голод. Крім того, іноді ви можете переплутати спрагу або нудьгу з голодом, а тому замість їжі спробуйте випити чашку чаю, щоб зрозуміти, чи насправді вам потрібна їжа. Це допоможе краще усвідомити свої потреби та зменшити бездумні перекуси.

Прискорює метаболізм

Деякі різновиди чаю можуть прискорювати метаболізм, як-от зелений чай, який завдяки кофеїну і катехінам, може допомогти спалювати більше калорій. Рекомендується пити 4-5 чашок зеленого чаю на день для підвищення ефективності метаболізму. Це підтверджується дослідженням, яке показало, що люди, які дотримувались цієї рекомендації, втрачали більше ваги навіть при однакових фізичних навантаженнях.

Чай замінює калорійні напої

Якщо ви часто п'єте газовану або солодку воду, спробуйте замінити їх чаєм. Чай не має калорій, якщо не додавати до нього цукор або молоко, що може допомогти зменшити споживання калорій та підтримати схуднення. Крім того, таким чином ви не відчуватимете себе обмеженими у раціоні.

Зменшує здуття

Якщо здуття живота заважає вашому схудненню, спробуйте чай з кульбаби. Він допомагає позбавитися від зайвої рідини та може зробити вас стрункішими. Також, завдяки антиоксиданту D-лімонену, який має сечогінний ефект, надзвичайно корисний чай з лимоном.

Блокує жир в організмі

Вас може зацікавити:Святослав Вакарчук, Klavdia Petrivna та інші зірки зі Львівщини з болем відреагували на ракетну атаку Росії

Вас може зацікавити:Українці отримуватимуть від держави по 2 тис. грн за кожен гектар землі: хто може розраховувати

Зелений чай, зокрема порошок матча, багатий на катехін EGCG, який має протизапальні властивості, може підтримувати метаболізм та допомогти зменшити накопичення жиру. Антиоксиданти в зеленому чаї також знижують окислювальний стрес та стабілізують рівень цукру в крові. Замініть каву на матча лате, щоб отримати додаткове відновлення після тренувань. Також, надзвичайно корисний білий чай, який має високий вміст антиоксидантів та здатність блокувати утворення нових жирових клітин.

Балансує рівень гормонів

Для схуднення, особливо з віком, важливо контролювати рівень гормонів. Трав’яні чаї, такі як ройбуш, можуть допомогти у цьому, завдяки аспалатину, який знижує гормони стресу, що викликають голод та накопичення жиру. Чорний чай також може підтримувати нормалізацію кортизолу, що важливо для запобігання збільшенню ваги.

Забезпечує енергією після високоінтенсивних тренувань

Щоб підвищити рівень енергії та спалювати більше калорій, спробуйте випити чашку чаю з кофеїном перед тренуванням. Кофеїн досягає максимального рівня в крові за 30-60 хвилин і діє 3-5 годин, а тому розрахуйте час пиття чаю відповідно до вашого тренування. Пийте чай зранку або протягом години після пробудження, а для зменшення калорій додайте в нього лимон замість цукру, який допоможе стабілізувати рівень цукру в крові. Пити 3-5 чашок чаю протягом дня для максимального ефекту.

Все дуже просто! Як приготувати натуральний дезодорант для чутливої шкіри

четвер, 26 вересень 2024, 23:10

Існує безліч рецептів приготування натурального дезодоранту, але цей цікавий тим, що в ньому, на відміну від інших, взагалі не використовується харчова сода, яка може викликати подразнення шкіри, передають Патріоти України. На сторінці Herbal Academy р...

А ви це знали? Скільки потрібно рухатися, якщо у вас сидяча робота - дослідження вчених

четвер, 26 вересень 2024, 18:48

Вчені підрахували, скільки вправ потрібно робити в день, щоб "компенсувати" сидячу роботу. Згідно з дослідженнями, до 40 хвилин фізичної активності щодня є правильним обсягом, щоб збалансувати 10 годин сидіння на місці, передають Патріоти України. Щопр...