Часто люди захоплюються заморожуванням продуктів і кладуть до морозилки навіть те, що морозити не можна, пише EatingWell. В результаті прилад може зламатись. Тому важливо знати, яких помилок уникати.
Щоб продукти в морозилці не поширювали запахи, варто ретельну їх запаковувати. Для цього варто використовувати вакуумне пакування.
Якщо його немає, спочатку загорніть продукти в поліетиленову плівку, потім у фольгу та покладіть у морозилку.
Сирі овочі, такі як огірки та кабачки не можна заморожувати. Все тому, що вони мають високий вміст води, тому коли ви їх розморозите, то отримаєте кашу.
Необхідно двічі на рік чистити морозильну камеру. Варто пам'ятати, що овочі та фрукти можна зберігати протягом 8-12 місяців, птицю - 6-9 місяців, рибу - 3-6 місяців, м’ясний фарш - 3-4 місяці.
Здійснюючи регулярне очищення приладу, ви можете уникнути харчових відходів і використати все, що підходить до кінця терміну придатності.
Перше ніж класти їжу у морозилку, її потрібно охолодити до кімнатної температури.
Якщо покласти гарячу або теплу їжу, то це може підвищити температуру в морозильній камері та потенційно пошкодити інші продукти та прилад.
Щоб розморозити продукти, то найкраще залишати їх на ніч у холодильнику, щоб зберігати в безпечній температурній зоні. Однак, якщо необхідно швидко розморозити, то можна використати метод з холодною водою.
Для цього помістіть їжу в пакет із застібкою та занурте в холодну воду. Міняйте воду кожні 30 хвилин, поки їжа не розморозиться.
Прилад працюватиме краще, якщо він не буде переповнений. Важливо, щоб холодне повітря могло рівномірно охолодити всю їжу.
Якщо ваша морозильна камера переповнена, то спробуйте готувати їсти з продуктів, які знаходяться у приладі, щоб максимально звільнити місце.
Православна церква України 20 січня за новим стилем вшановує пам'ять вірменського священика і пророка Євфимія Великого. За старим стилем 20 січня відзначають Собор Іоанна Хрестителя або по-народному - Іванів день. . Цей день здавна вважається небезпе...
Якщо у вас не має алергії, кисломолочні продукти, особливо кефір та йогурт, можуть бути корисними для кишківника. А при непереносності лактози також є шанс знайти альтернативу, але краще попередньо проконсультуватися з гастроентерологом, передають Патр...