У середині серпня огірок дає все менше плодів, а самі рослини потихеньку починають засихати. Зазвичай пожовтіння листя у відкритому грунті пов’язане з ураженням листя і куща грибками, а також з механічними пошкодженнями, причиною якого стає сам городник, передають Патріоти України.
У теплицях відбувається практично те саме, крім цього, ситуація погіршується відсутністю належного догляду за рослиною.
Тому для початку належить визначити, які пагони ще життєздатні, а які наказали довго жити. Старі, сухі та пошкоджені батоги необхідно безжально видалити.
Наступний крок полягає в тому, щоб по можливості прикопати нові молоді батоги в тих місцях, де вони стикаються із землею. Потім обов’язково внесіть у ґрунт будь-яке комплексне добриво. Пам’ятайте, що полив проводять по вже зволоженій землі.
Нарешті, цей секретний інгредієнт, завдяки якому огірки знову гарно ростимуть – всім відома бурштинова кислота. Додайте в 10-літрове відро води 1,5-2 г препарату і проведіть обробку по листку. Через 5-7 днів огірки знову почнуть тішити врожаєм.
Продукт №1 для зниження холестерину — вівсянка (овес), передають Патріоти України. . Так, саме звичайна вівсяна каша — це один із найефективніших природних засобів проти "поганого" холестерину (ЛПНЩ).
Ароматні, соковиті, насиченого смаку — домашні помідори не мають собі рівних. Однак кожен, хто хоч раз пробував їх вирощувати, знає, що це вибагливі рослини. Найпоширеніша помилка, яка призводить до їхніх хвороб та низької врожайності, — це неправильни...