Основна задача на початку літа - забезпечити картоплю всім необхідним для нормального формування та розвитку бульб. Картопля любить підживлення та полив. Якщо правильно обрати сорт та період посадки, вже у липні можна отримати перші плоди, передають Патріоти України.
Є поширений міф начебто на невеликій ділянці отримати багатий урожай картоплі навряд чи можливо. OBOZREVATEL розбирався, як за допомогою простих правил поливу та підживлення можна вдвічі збільшити урожай.
Поливати картоплю краще ввечері, коли не так яскраво світитиме сонце. Під час вечірнього поливу вода добре вбереться у ґрунт, а не миттю висихатиме під палючим промінням. Крім того, це захистить листя від сонячних опіків. Особливо важливий полив на етапі цвітіння рослин. Кожен кущ рекомендують поливати під корінь, виливаючи приблизно по три літри води.
Якщо ґрунт піщаний або супіщаний, можна трохи збільшити обсяг поливу. А суглинок та торф'яний ґрунт навпаки потребує меншої кількості вологи – частий полив може призвести до заболочення.
У червні можна підживити картоплю деревною золою. Оптимальною буде пропорція: три столові ложки золи на один квадратний метр. Ще одне дієве добриво – сульфат калію. Його варто вносити у період формування бутонів. Завдяки таким підживленням картопля отримає поживні речовини, що сприятимуть активізації росту.
Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...
Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...