Позбутися чайного нальоту на чашках буває непросто. Певно, багато хто помічав закономірність - чим міцніший напій, тим сильніші сліди від нього на білій кераміці, передають Патріоти України.
Пояснення доволі просте: фенольні сполуки таніни, що є у складі чайного листя, при заварюванні вступають в реакцію з теплою водою. Утворюється плівка, яка осідає на стінках чашки. Саме ці компоненти надають чаю особливого трохи терпкого смаку. OBOZREVATEL зібрав найефективніші лайфхаки, щоб позбутися чайного нальоту.
Коричнева плівка особливо помітна, коли чай вже охолонув і довго стоїть в чашці. Висихаючи, вона перетворюється у стійкий коричневий наліт. Фахівці стверджують, що він жодним чином не впливає на стан здоров’я та не є шкідливим, однак може щільно в'їстись у поверхню посуду.
Як відмити чашку содою
Сода – універсальний очищувальний засіб. Вона швидко очистить чашку та дезінфікує поверхню. Є кілька варіантів використання: можна просто натерти плями абразивними содовими частинками, а можна попередньо розвести її з водою. Сода швидко розчиняє забруднення та без зусиль змивається.
Лайфхак з лимонною кислотою
Лимонна кислота не лише дієво очистить кераміку, а й забезпечить приємний цитрусовий аромат. У забруднену чашку налийте 1 столову ложку лимона та заповніть ємність гарячою водою. Через 5 хвилин можна виливати розчин та злегка промити чашку проточною водою.
Лайфхак із сіллю
Цей засіб часто використовували наші бабусі в умовах дефіциту. Актуальним він є і нині завдяки своїй екологічності та ефективності. Трохи дрібної солі потрібно нанести на губку та почистити нею забруднену чашку. Наліт миттєво відійде. Після цього сполосніть посуд у прохолодній воді.
На сторінці smirnovy_v_e розповіли про простий спосіб, як визначити рівень власної тривожності, а також, як саме можна впоратися зі стресом у повсякденному житті, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Не варто лякатися результатів: цей тест н...
Блохи у котів - поширена проблема, що вимагає своєчасного вирішення. Щоб визначити наявність паразитів, слід уважно оглянути шерсть вихованця. Найчастіше котів атакують блохи виду Ctenocephalides felis, проте блохи, що паразитують на кролях та їжаках, ...