Вапняний наліт може завдати шкоди вашій душовій лійці, спричинивши засмічення, яке заважатиме нормально користуватися цим предметом. Окрім того, вода буде повсюди. Винуватцем цих проблем є вапняний наліт, міцні білі відкладення, якф переважно складаються з карбонату кальцію. Він сумно відомий тим, що покриває чайники , крани та залишає смуги на душових дверях, пише OBOZ.UA, передають Патріоти України.
Але побороти його без хімії та ретельного митті можливо. Для цього знадобляться звичайний оцет та поліетиленовий пакет. Кислота в оцті розщеплює карбонат кальцію, з якого утворюється вапняний наліт, що робить його ефективним очисним розчином.
Отже, помістіть лійку в поліетиленовий пакет з водою та оцтом на якийсь час. Якщо вапняний наліт сильний або дуже в’ївся, у такому стані лійку можна лишити і на всю ніч. У випадку, якщо ви все зробите правильно, вам навіть не доведеться нічого мити і терти, просто сполоснути чистою водою лійку і все. Вона буде блиску і виглядатиме, як нова.
Ще одним методом може стати використання соку лимона або лимонної кислоти. У другому випадку можна так само розвести кислоту у воді у поліетиленовому пакеті, і помістити туди лійку на 15-20 хвилин. Якщо ж ви використовуєте свіжий лимон, то потріть ним поверхню, яка має вапняний наліт, і так само почекайте, а потім промийте чистою водою.
Якщо у вас вдома є орхідея, яка раптом перестала рости, не спішіть викидати тропічну красуню. Спробуйте приготувати просте добриво для орхідей. Існує аж два рецепти. Для першого вам знадобиться три інгредієнти, які знайдуться на будь-якій кухні, переда...
Православне свято 7 квітня (20 квітня за старим стилем) - день пам'яті преподобного Георгія, сповідника, митрополита Митиленського. За юліанським календарем - Благовіщення Пресвятої Богородиці, одне з 12 найбільших християнських свят року, нагадують ...