Вапняний наліт може завдати шкоди вашій душовій лійці, спричинивши засмічення, яке заважатиме нормально користуватися цим предметом. Окрім того, вода буде повсюди. Винуватцем цих проблем є вапняний наліт, міцні білі відкладення, якф переважно складаються з карбонату кальцію. Він сумно відомий тим, що покриває чайники , крани та залишає смуги на душових дверях, пише OBOZ.UA, передають Патріоти України.
Але побороти його без хімії та ретельного митті можливо. Для цього знадобляться звичайний оцет та поліетиленовий пакет. Кислота в оцті розщеплює карбонат кальцію, з якого утворюється вапняний наліт, що робить його ефективним очисним розчином.
Отже, помістіть лійку в поліетиленовий пакет з водою та оцтом на якийсь час. Якщо вапняний наліт сильний або дуже в’ївся, у такому стані лійку можна лишити і на всю ніч. У випадку, якщо ви все зробите правильно, вам навіть не доведеться нічого мити і терти, просто сполоснути чистою водою лійку і все. Вона буде блиску і виглядатиме, як нова.
Ще одним методом може стати використання соку лимона або лимонної кислоти. У другому випадку можна так само розвести кислоту у воді у поліетиленовому пакеті, і помістити туди лійку на 15-20 хвилин. Якщо ж ви використовуєте свіжий лимон, то потріть ним поверхню, яка має вапняний наліт, і так само почекайте, а потім промийте чистою водою.
Для того, щоб ваша білизна пахнула свіжістю, ви повинні ретельно чистити свою пральну машину щомісяця. Для цього можна використати два побутові засоби, які точно є у вашій шафі, передають Патріоти України. Блогерка та експертка з прибирання Крісті под...
Ви любите гостру їжу? Відповідь на це питання — один із найкращих лакмусових папірців у кулінарному світі. Як виявилося, є причина, чому ви віддаєте перевагу такій їжі. Що відбувається з нашим організмом і звідки такі уподобання, розповідає Eat This No...