Як очистити шви кахельної плитки: ТОП-5 кроків від простого до складного до ідеальної чистоти

Затирка - важливий елемент дизайну в тих приміщеннях, які оздоблені плиткою, передають Патріоти України. Однак з часом будь-яка затирка, зрозуміло, стає брудною, ставлячи перед вами питання її якісного очищення. Фахівці розповіли порталу howstuffworks про кілька послідовних та простих кроків для того, щоб зробити цей процес ефективним.

Почніть із води. Найм'якший розчин для чищення – це тепла вода. Обприскайте нею вашу затирку, а потім, використовуючи щітку з м'якою або середньою щетиною, круговими рухами вичистіть звідти весь бруд. Після закінчення витріть шви з затирки насухо, щоб в них не завелася пліснява (втім, це потрібно робити незалежно від того, чим ви збираєтесь чистити вашу затирку).

Додайте оцет. Якщо після цього ваша затирка все ще виглядає брудною, додайте до вашої теплої води оцет у пропорції 1:1. Оцтова кислота має допомогти ефективно розчинити бруд. Однак будьте обережними та не використовуйте цей розчин більше одного разу, щоб не пошкодити затирку і не порушити герметичність швів.

Спробуйте пасту з харчової соди та води. Наступним кроком може стати нанесення на шви суміші з харчової соди та води. Після того, як ви зробили це, зачекайте кілька хвилин, а потім змийте теплою водою і знову витріть затирку насухо.

Використовуйте перекис водню. Дуже стійкі плями та забруднення, яким не допомогли вищеописані способи, можна спробувати відчистити за допомогою перекису водню. Перекис навіть сам по собі є натуральним очисником, який безпечний для використання на затирці. А в поєднанні з харчовою содою він утворює насичений киснем відбілювач, здатний видалити будь-який бруд. Але, звичайно, застосовувати його на кольоровій плитці слід з обережністю.

Засіб для виведення плям як остання надія. Якщо і застосування перекису не дало потрібного ефекту (наприклад, коли йдеться про сліди плісняви або грибка) в якості останнього кроку можна використовувати засіб для виведення плям, куплений в магазині. Однак необхідно переконатися, що він не містить надто лужних, або навпаки, висококислотних інгредієнтів – інакше вашу затирку, як і плитку разом з нею, можна пошкодити безповоротно.

А ви це знали? Фахівці пояснили причини стійкого відчуття голоду - саме це заважає схуднути

четвер, 23 березень 2023, 16:09

Почуття голоду - природний сигнал людині про потребу організму в їжі. Наше тіло завжди очікує на надходження енергії, яку ми отримуємо з продуктів харчування та яка необхідна для повноцінної роботи органів. Якщо наш раціон правильно збалансований та за...

Поганий запах із духовки? Всього одна ложка цього продукту вирішить цю проблему

четвер, 23 березень 2023, 15:08

Побутова техніка потребує регулярного обслуговування, щоб продовжити термін її служби та зберегти її як нову. І духовка не є винятком. Більш того, через залишки їжі і пригорілі плями, що покривають грати або дно духовки, на вашій кухні можуть з’явитися...