Цвіль у житловому приміщенні з'являється по ряду факторів. Наприклад, стіни промерзають, кімната погано опалюється або в будинку підвищена вологість, передають Патріоти України.
Зазвичай, щоб вирішити ці проблеми, потрібен серйозний ремонт. Але як діяти, якщо ремонт робити абсолютно немає можливості?
Найпоширеніший спосіб боротьби з цвіллю - звичайний столовий оцет. Його використовують нерозбавленим. Оцет нанести на уражену ділянку і дати повністю висохнути. Після цього його слід змити. Процедуру повторити кілька разів.
Важливо. Використовувати оцет для боротьби з цвіллю, звичайно, можна і в квартирі. Головне правило - добре провітрюйте приміщення.
Як позбутися від запаху цвілі і від самої цвілі одним махом? Використовуйте "Білизну". Цей засіб продається у всіх господарських магазинах і супермаркетах. Запах у нього звичайно їдкий, але він відмінно дезінфікує і відбілює поверхню.
Обробіть заражену ділянку стіни або стелі хлоркою, а потім змийте. Як і з оцтом - цю маніпуляцію потрібно виконати кілька разів.
Важливо. При роботі з хлоркою обов'язково використовуйте захисні рукавички і добре провітрюйте приміщення.
Перекис водню допоможе, якщо заражена цвіллю ділянка невелика. На відміну від двох попередніх засобів, цей не має запаху.
Перекис водню нанести на 10-15 хвилин. Потім заражене місце протерти щіткою, скребком або просто тканиною. Змити чистою водою.
Проте за словами нутриціологині Катерини Крупкіної, яку нещодавно запросила на інтерв’ю Марічка Падалко для свого YouTube-каналу, важливо не те, коли саме ми їмо, а що обираємо на вечерю. Набряки вранці — це наслідок затримки рідини в організмі, яка на...
Малина – рослина досить чутлива до умов, у яких її вирощують. Від складу ґрунту та рівня зволоженості залежить, наскільки великими та смачними будуть ягоди, передають Патріоти України. А на склад ґрунту, звісно, впливають добрива, якими ви підживлюєте ...