Як позбутися цвілі вдома: ТОП-3 способи, які реально працюють

Цвіль у житловому приміщенні з'являється по ряду факторів. Наприклад, стіни промерзають, кімната погано опалюється або в будинку підвищена вологість, передають Патріоти України.

Зазвичай, щоб вирішити ці проблеми, потрібен серйозний ремонт. Але як діяти, якщо ремонт робити абсолютно немає можливості?

Як позбутися цвілі на стінах в приватному будинку

Найпоширеніший спосіб боротьби з цвіллю - звичайний столовий оцет. Його використовують нерозбавленим. Оцет нанести на уражену ділянку і дати повністю висохнути. Після цього його слід змити. Процедуру повторити кілька разів.

Важливо. Використовувати оцет для боротьби з цвіллю, звичайно, можна і в квартирі. Головне правило - добре провітрюйте приміщення.

Як позбутися цвілі за допомогою хлорки

Як позбутися від запаху цвілі і від самої цвілі одним махом? Використовуйте "Білизну". Цей засіб продається у всіх господарських магазинах і супермаркетах. Запах у нього звичайно їдкий, але він відмінно дезінфікує і відбілює поверхню.

Обробіть заражену ділянку стіни або стелі хлоркою, а потім змийте. Як і з оцтом - цю маніпуляцію потрібно виконати кілька разів.

Важливо. При роботі з хлоркою обов'язково використовуйте захисні рукавички і добре провітрюйте приміщення.

Як позбутися чорної цвілі на стінах

Перекис водню допоможе, якщо заражена цвіллю ділянка невелика. На відміну від двох попередніх засобів, цей не має запаху.

Перекис водню нанести на 10-15 хвилин. Потім заражене місце протерти щіткою, скребком або просто тканиною. Змити чистою водою.

Лише спробуйте, це така смакота! Свиняча грудинка, томлена у пиві

понеділок, 4 березень 2024, 3:25

Кулінари часто застосовують пиво при приготування м'ясних страв, передають Патріоти України. Авторка каналу «cook_with_me_at_home» поділилася рецепом свиної грудики, томленої у пиві. «Ця грудинка виходить настільки смачна, ароматна, соковита і ніжна, щ...

От у чому секрет! Як повернути м'якість махровим рушникам і як зробити так, щоб вони залишалися м'якими

неділя, 3 березень 2024, 21:09

Махрові рушники є невіддільною частиною нашого повсякденного комфорту у ванній кімнаті. Однак з часом вони можуть стати жорсткими та грубими, що значно знижує їхню приємність у використанні, передають Патріоти України. Важливо знати, як правильно догля...