Зварити пельмені може навіть школяр. Однак така думка помилкова, оскільки мало просто зварити напівфабрикат. Потрібно зробити так, щоб приготована страва викликала апетит, передають Патріоти України.
Зробити це можна за допомогою простих способів, про які навряд чи знають молоді та недосвідчені кулінари.
Бульйон
Насамперед варто пам’ятати про те, що запорука смачних пельменів — правильний бульйон.
Тому у воду потрібно додати лавровий лист, трохи горошин чорного запашного перцю, зелень. Деякі досвідчені господині використовують для бульйону також цибулю та моркву.
Також можна додати бульйонний кубик.
Сіль додається після того, як пельмені були додані у киплячу воду. Не варто наперед солити воду.
Вода
Важливо правильно дотримуватись пропорції води під час варіння. Рідини в каструлі повинно бути 2/3 об’єму посуду. Завдяки цьому бульйон кипітиме, а пельмені не будуть злипатися.
Варіння
Щоб пельмені закипіли швидше, каструлю можна накрити кришкою. Однак відразу після цього її треба зняти, а вогонь зробити меншим.
Через п’ять хвилин після того, як пельмені вспливли, каструлю можна знімати з вогню. Час їх готування залежить від їх розмірів, якщо вони величенькі, проваріть їх трішки довше.
Як подавати
Досвідчені кухарі знають, що не достатньо просто дістати напівфабрикат із бульйону, відкинувши на друшляк, щоб стекли надлишки води.
Дочекавшись, коли вода збіжить, перекиньте пельмені у тарілку. Подавайте їх з соусом чи сметаною.
Народне свято 5 квітня відоме під назвами Федулів день, Федул-вітреник, Федора-вітрениця. 5 квітня за новим стилем (18 квітня за старим) віряни традиційно вшановують пам'ять читця Феодула, преподобного Марка Афінського і святої Феодори Солунської. За с...
Кожному відомо, що з усього овочевого достатку існують ті овочі, що марно заморожувати.передають Патріоти України. Серед них – цибуля, але деякі домогосподарки навіщось продовжують прибирати її в морозилку. Навіщо це робити і яка у цьому практична кори...