Українцям, які готуються до можливих відключень світла, рекомендують не лише перевірити генератори, а й створити для них запас палива. При цьому до зберігання бензину та дизеля в холодну пору року є низка вимог. Наприклад, паливо краще тримати в полімерних (пластикових) каністрах, передають Патріоти України.
Про те, як зберігати бензин та дизельне пальне (ДП) в Україні – розповість OBOZ.UA.
В першу чергу потрібно вибрати правильне місце для зберігання пального. Каністру з бензином можна поставити в гаражі, темному коморі, погребі чи підвалі.
Залишати у багажнику можна лише на короткий час. Дуже небезпечно ставити каністру на балконі, лоджії або будь-де в квартирі. Також не можна ставити каністру поблизу опалювальних приладів, навіть якщо вони знаходяться у підвалі.
В цілому не варто зберігати пальне під впливом прямих сонячних променів. Ідеальні умови – за температури 15-20 градусів у темному місці.
Бензин варто частіше замінювати, краще за все раз на три-чотири тижні, щоб убезпечити себе від ризиків із бензином низької якості. Якщо ви зберігаєте у правильній тарі з полімеру гарантовано високоякісний бензин, то термін зберігання можна подовжити до 6 місяців.
Не варто експериментувати з методами розведення дизеля (наприклад, щоб підвищити морозостійкість). Додавання керосину становить небезпеку, позитивний ефект цієї маніпуляції сумнівний. Додавати антигелі за температур -20 градусів і нижче можна лише в приміщенні з плюсовою температурою, тільки в каністру, а не в бак. Це треба робити безпосередньо перед тим, коли людина планує його використовувати. Позитивний ефект цього методу теж сумнівний.
В жодному разі не користуйтеся протермінованим пальним для заправки генератора. Такий бензин темнішає або стає коричневим замість блідо-жовтого кольору, що у підсумку може пошкодити двигун. Прострочене паливо рекомендується здавати в центр з утилізації небезпечних відходів чи користуватися для технічних цілей.
Не всі дрова однаково придатні для використання в різних типах опалювального обладнання, передають Патріоти України. Кожна порода дерева відрізняється характерною щільністю структури, тому не всі дрова однаково придатні для опалення. Які дрова найкраще...
Цей простий візуальний тест розкаже вам, чи збудуться ваші найзаповітніші бажання. передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Подивіться на картинку внизу і виберіть одну зі сніжинок. Так ви дізнаєтеся, чи стане 2025 рік тим, у якому здійсниться в...