Раковини, душові кабіни, унітази та ванни забиваються з різних причин, включаючи волосся, залишки їжі, побутові засоби. Прибрати засмічення не завжди просто, але якщо знати кілька перевірених способів, то обійдетесь без допомоги фахівців, передають Патріоти України.
Щоб прочистити забитий стік за лічені хвилини, спробуйте чотири дієві лайфхаки. Ними поділився експерт із сантехніки Річард Саузерн у коментарі Express.
Закип’ятіть чайник. Влийте окріп у злив. Робіть це повільно, інакше можливі опіки через бризки гарячої води. Цей лайфхак вирішить проблему із незначним засміченням. Наприклад, окроп очистить злив, усунувши залишки мила чи волосся.
По-перше, влийте окріп у каналізацію. По-друге, всипте туди приблизно півсклянки харчової соди, залиште на кілька хвилин. По-третє, змішайте склянку оцту зі склянкою гарячої води та вилийте у трубу. Тепер закрийте злив пробкою: тиск і реакція між харчовою содою й оцтом допоможе прибрати засмічення. Залишіть суміш у стоку приблизно на 15 хвилин, після чого вийміть заглушку і знову влийте окріп у каналізацію.
Наповніть раковину водою так, щоб вона покривала гумову частину інструменту. Помістіть вантуз над зливом, має бути щільне прилягання між ним та поверхнею. Сильно і швидко натисніть, потім різко потягніть вгору, повторіть цю дію кілька разів. Всмоктування і тиск, який відбувається за рахунок вищеописаних кроків, допоможе розблокувати стік.
Якщо нічого не допомагає, доведеться придбати спеціальний трос для прочищення труб. Поступово помістіть вертушку в слив, обертаючи за годинниковою стрілкою. У якийсь момент ви зіткнетеся з опором, який, ймовірно, і є причиною засмічення. Повертайте трос вперед і назад, трохи натискаючи, щоб усунути блокування. Після промийте каналізацію гарячою водою.
Для того, щоб кріп, який знавці не рекомендують висаджувати поряд з багатьма овочами, у тому числі і помідорами, був пишним, його необхідно підгодовувати азотом, а також калієм і фосфором, передають Патріоти України. Як азотне підживлення, як пише «Моя...
Українці знають, що при купівлі вживаного авто не варто гнатися за дуже низькою ціною, щоб не втрапити у велику халепу. Адже корозія в автомобілі — чи не найнебезпечніша «хвороба», яка дуже швидко може розповзтись по всьому кузову та днищу, перетворивш...