Не обов'язково мати 100% м'ясний фарш, щоб зробити чудові та неймовірно смачні котлети. Існує безліч способів приготування цієї страви з невеликої кількості фаршу, передають Патріоти України.
Один з найпростіших і найпоширеніших способів – додати до фаршу хліб, який був попередньо розмочений у воді. Однак існують інші цікаві варіанти, про які можуть знати не всі господині. Главред розповідає, чим можна розбавити фарш для котлет, щоб наготувати цілу гору цих смаколиків.
Є декілька інгредієнтів, які можна додати до фаршу для котлет, щоб надати їм особливий смак та текстуру. Один з таких інгредієнтів – це картопля. Її просто натирають у сирому вигляді та додають до фаршу. Для 1 кг фаршу зазвичай досить 2-3 картоплин. Саме картопля зробить котлети ніжнішими на смак.
Інший інгредієнт – це вівсяні пластівці, які зроблять бюджетні котлети повітряними, дієтичними та збагаченими клітковиною. На 1 кг фаршу вистачить однієї склянки пластівців.
Кабачки також можна використовувати для приготування котлет. Завдяки кабачку у страві буде набагато менше калорій, що корисно для тих, хто слідкує за своєю фігурою. Для 1 кг фаршу зазвичай досить 0,5 кг кабачкового пюре.
Також можна додати до фаршу для котлет манну крупу. Для 1 кг фаршу зазвичай досить 5-6 ложок манки. Зауважте, що перед приготуванням котлет, фаршу потрібно настоятися упродовж 30 хвилин.
Окрім того, до фаршу можна додавати трохи твердого сиру. Кількість твердого сиру, який можна додати до 1 кг фаршу для котлет, залежить від бажаного результату та особистих вподобань. Зазвичай додають від 50 до 100 грамів твердого сиру на 1 кг фаршу. Однак, якщо хочете більш насичений смак сиру в котлетах, можете додати більше.
Також не забудьте додати до фаршу для котлет різноманітні спеції: петрушку, кріп, базилік, часник, цибулю, сіль і перець. Це класичні інгредієнти, які додадуть смаку вашим котлетам.
Довгий час вважалося, що щоденний душ може шкодити шкірі – змивати природні захисні олії, порушувати мікробіом і провокувати сухість, тріщини чи навіть загострення екземи й псоріазу. Проте нещодавнє дослідження британських вчених кидає виклик цим уявле...
Харчування відіграє ключову роль не лише у фізичному здоров’ї, а й у стані нашого мозку. Наукові дослідження показують, що певні продукти можуть підвищувати ризик розвитку хвороби Альцгеймера та погіршувати когнітивні функції, передають Патріоти Україн...