Голубці є улюбленою стравою взимку у багатьох господинь, передають Патріоти України.
Однак кожна господиня прагне вдосконалити рецепт приготування і додати певну родзинку, яку б гідно оцінили не тільки домочадці, а й гості. Секрет голубців, як правило, у начинці.
Приготуйте смачні голубці з незвичайною начинкою.
Складові
Айву очистіть від шкірки та насіння, наріжте маленькими кубиками, додайте трохи води (кип’яченої), цукрового піску, вершкового масла та припустіть до напівготовності під закритою кришкою. Далі покладіть перебрані, та промиті родзинки і прокип’ятіть 2-3 хвилини.
Шкірку айви відваріть з додаванням цедри лайма, лимона чи апельсина, а відвар процідіть через марлю.
Рисові зерна промийте, відваріть до напівготовності в добре підсоленій воді і обережно відкиньте на друшляк.
Цибулю ріпчасту, нарізану кубиками, спасеруйте, додайте нашаткований кріп, кілька крапель слабо концентрованого розчину лимонної кислоти або лимонного соку.
Підготуйте капустяне (виноградне) листя для голубців.
Припущену айву з родзинками, відварені рисові зерна, цибулю пасеровану – все з’єднайте, доведіть до смаку, викладіть гіркою на підготовлене капустяне (виноградне) листя і загорніть невеликими голубцями.
Дно каструлі або казанка вистеліть капустяним (виноградним) листям, на них укладіть голубці, залийте відваром айви і під закритою кришкою тушкуйте до готовності 35-40 хвилин на слабкому вогні.
Готові голубці при подачі полийте сметаною або вершками. Цедру із цукровим піском або дрібно нарізані цукати подайте окремо.
Якщо голубці готуєте з листя винограду, попередньо промийте їх і залийте окропом (пропарте, щоб були м’якими). Айву можна замінити свіжими яблуками.
Якщо знайти час для щоденного відвідування тренажерного залу є проблемою, можливо, є простіший спосіб досягти поставлених цілей щодо фізичних вправ: танцювати на кухні протягом 20 хвилин щоранку достатньо, щоб отримати користь для здоров’я, кажуть вчен...
Ідея проходити 10 тис. кроків на день походить з успішної маркетингової кампанії, запущеної перед Олімпіадою в Токіо 1964 року. Цю цифру обрали тому, що японський ієрогліф для 10 тис. нагадує людину, що йде, і концепція швидко прижилася. На сторінці El...