Для морозної зими необхідно не тільки підібрати декілька пар якісного та теплого взуття на низькому ходу, але й правильно доглядати за ним, зокрема - вчасно прибирати сліди від солі та бруду. Але що робити, якщо ви потрапили під дощ чи мокрий сніг та промочили улюблену пару, радять Патріоти України.
Як висушити взуття всередині?
Швидко висушити мокре взуття допоможе звичайна сіль. Нагріваємо її на сковороді, потім висипаємо в щільну шкарпетку, акуратно розподіляємо всередині черевика. Якщо сіль охолола, а волога ще залишилася, повторюємо процедуру ще раз. Спробуйте цей лайфхак з сіллю наступного разу.
Ще один спосіб висушити взуття, якщо вдома немає електрики, – взяти багато газет, скомкати їх і щільно набити черевики. Згодом їх необхідно поміняти. Так можна сушити так зване мембранне (тобто з термоматеріалів) і вибагливе замшеве взуття. Цей метод дієвий та перевірений не одним поколінням.
Зазначимо, що вологі газети можуть залишити на поверхні взуття друкарську фарбу, тому якщо чоботи всередині світлі, краще взяти туалетний папір. І ще: волога натуральна шкіра дуже розтягується, тому слід не перестаратися з папером, щоб не змінити форму чобіт.
Також можна скористатися силікагелем. Це спеціально висушений гель, він зазвичай йде в комплекті із взуттям, випускається у невеликих білих пакетиках, у середині яких маленькі прозорі кульки. Просто кладемо мішечки з кульками всередину взуття на 1-2 години. Потім слід просушити мішечки з наповнювачем на батареї, щоб знову застосовувати їх за призначенням.
В екстрених випадках висушити зимове взуття, що промокло, можна пилососом – але цим способом можна буде скористатися за наявності електроенергії в будинку. Цей прилад видаляє зайву вологу і дуже швидко висушує матеріал зсередини. На кожен черевик піде приблизно 15 хвилин.
Цей солодкий екзотичний фрукт люблять абсолютно всі, однак лікарі назвали тих, кому не можна вживати банани, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Банани – це вкрай корисні фрукти для нашого здоров’я, бо містять вітаміни групи B, вітамін С, к...
Через вологість у наших пральних машинах може накопичуватися цвіль, бруд і вапняний наліт. Це не тільки виглядає неестетично, але й викликає неприємний запах. Окрім того, ця цвіль може залишати плями на одязі, передають Патріоти України. Хороша новина ...