Рано чи пізно сиве волосся з'являється у всіх. Це природний процес, який для багатьох людей, найчастіше жінок, є джерелом комплексів та збентеження. Щоб позбутися його, жінки вдаються до фарбування волосся. Однак деякі прихильниці натуральності знайшли інший метод, що допомагає боротися з сивиною, передають Патріоти України.
Йдеться про маску, до складу якої входить всього два інгредієнти. Приготувати диво-засіб можна самостійно в домашніх умовах, витративши на його застосування не більше 20 хвилин. Ефективним лайфхаком поділилися в журналіSuperexpress.
Перше сиве волосся зазвичай з'являється в 35 років, проте нерідко ці ознаки старіння проявляються набагато раніше. Безумовно, багато залежить від генетики. Але велику роль у цьому питанні відіграє стрес.
Помічаючи сивину, не обов'язково відразу бігти в магазин по фарбу або в салон до перукаря. Не будемо сперечатися, що хімічне фарбування має свої плюси, серед яких тривалий ефект та якісне "маскування" сріблястих пасм. Однак є і недоліки – регулярне фарбування волосся може пошкодити його, зробивши ламким і сухим.
Замість цього можна використовувати кавову маску – один з найпопулярніших домашніх засобів і способів позбутися сивини без фарбування. Нанесіть її на вимите волосся на 20 хвилин – і відразу побачите ефект.
Як її приготувати? Покладіть близько 6 чайних ложок свіжозмеленої кави в каструлю і залийте окропом так, щоб вода покрила каву. Коли суміш охолоне, утріть її в пасма, оберніть голову фольгою і через 20 хвилин промийте теплою водою.
Інший варіант – кавове ополіскування. Залийте 1 літром окропу 8 столових ложок меленої кави і залиште остигати. Процідіть каву і використовуйте настій для ополіскування вимитого волосся. Потім висушіть їх рушником. Варто підкреслити, що обидва ці методи рекомендуються переважно для людей з темним від природи волоссям.
Довгий час вважалося, що щоденний душ може шкодити шкірі – змивати природні захисні олії, порушувати мікробіом і провокувати сухість, тріщини чи навіть загострення екземи й псоріазу. Проте нещодавнє дослідження британських вчених кидає виклик цим уявле...
Харчування відіграє ключову роль не лише у фізичному здоров’ї, а й у стані нашого мозку. Наукові дослідження показують, що певні продукти можуть підвищувати ризик розвитку хвороби Альцгеймера та погіршувати когнітивні функції, передають Патріоти Україн...