Правильна зарядка смартфона дозволяє продовжити термін служби його батареї і уникнути поломок самого пристрою. Названі хитрощі, до яких вдаються досвідчені користувачі, щоб зарядити девайс вдвічі швидше. Щоб прискорити заряджання акумулятора смартфона, можна скористатись наступними порадами, передають Патріоти України.
Перш ніж поставити мобільний телефон на зарядку, увімкніть автономний режим. Він дозволить вимкнути функції, що споживають багато енергії. Таким чином підживлення гаджета буде проводитися набагато швидше.
Використання смартфона, який підключено до мережі, збільшує споживання енергії та уповільнює зарядку. Одночасна розрядка та зарядка негативно впливає на роботу акумулятора і призводить до його швидкого зношування
Програми, які працюють у фоновому режимі, використовують багато заряду. Тому потрібно вимкнути непотрібні функції, зокрема Wi-Fi, 4G, Bluetooth та закрити вкладки, якими не користуєтеся.
Є сенс купити швидкий зарядний пристрій, який забезпечить більшу потужність мобільного телефону. Він набагато оперативніше зарядить батарею, ніж звичайний. Такі зарядки продаються у вільному доступі у магазинах електроніки та мобільної техніки. Зверніть увагу, що пристрій має бути сумісним із брендом та моделлю телефону.
Експерти зазначають, що бездротові зарядки менш ефективні за звичайні. Вони обмежені потужністю 5 Вт та довше заряджають смартфон. В ідеалі потрібно використовувати "рідні" зарядні пристрої, які оптимально підходять до гаджетів.
Немає потреби вимикати смартфон, щоб швидше зарядити батарею. Також не потрібно чекати, щоб акумулятор розрядився в "нуль". Найкраще підключати телефон до мережі, коли рівень заряду падає до 20% і заряджати батарею до 80-85%.
Жінки у бажанні стати привабливими для чоловіків сідають на дієти, роблять купу косметичних процедур і намагаються досягти параметрів моделей. Однак насправді, чоловіків приваблюють зовсім інші жінки, передають Патріоти України з посиланням на дослідже...
Білий хліб має репутацію не зовсім корисного продукту, оскільки його виготовляють з очищеного борошна, позбавленого корисних частин, таких як висівки та зародки. Хоча інколи такий хліб може бути збагачений вітамінами групи В, його споживання все ж варт...