Які рослини краще не тримати вдома: ТОП-7 небезпечних для дітей та тварин рослин

Деякі кімнатні рослини, які ми звикли тримати вдома, насправді дуже небезпечні, тому що містять отруту в листах, стеблах чи квітах, передають Патріоти України.

Якщо для дорослих вони ще нестановлять значної небезпеки, то там де є діти чи тварини, які полюбляють пробувати все на смак, їх тримати категорично не можна. А дорослим потрібно бути дуже обережним, бо під час пересаджування або обрізання сік цих рослин може викликати опік.

Дифенбахія

Така звична рослина зі строкатим листям є однією з небезпечних. Їдкий сік цієї рослини у разі потрапляння в організм негативно впливає на травлення, утруднює дихання. А у разі потрапляння на шкіру може спричинити серйозний опік.

Аглаонема

Рослина дуже подібна до дифенбахії, вони обидві належать до одного сімейства ароїдних, родом з американських тропіків. Тримати вдома цю рослину можна лише в місцях недосяжних для домашніх тварин та дітей. Отрута в стеблах, ягодах роз'їдає слизові оболонки, викликає алергію.

Молочай

Цей представник молочайних рослин небезпечним тим, що у своєму стеблі містить сік, який у разі потрапляння на слизову оболонку викликає опіки, запаморочення, нудоту.

Цикламен

Улюблена усіма квітуча рослина може бути небезпечною. Небезпека знову таки в стеблах та коренях, сік яких може призвести до подразнення слизової оболонки, набряків, болю в горлі, утруднити дихання.

Олеандр

Красиве деревце з квітами насправді є дуже небезпечним, до того ж усі його частини. Куштування листка може призвести до отруєння з летальним результатом, до порушення серцевого ритму. Якщо сік олеандра потрапить в очі, це може привести до сліпоти. Небезпечними навіть є гілки цієї рослини, якщо їх підпалити, дим від них викличе серйозне отруєння. Навіть отрута засохлої рослини є небезпечною

Азалія

Ще одна квітуча улюблениця є не менш небезпечною як красивою. Якщо спробувати листок чи ніжну квітку, що запросто можуть зробити маленькі діти, можна відчути сильну печію, потім нудоту та діарею. А якщо вчасно не звернутися до лікаря, отрута спричинить порушення роботи серцево-судинної та нервової систем. У найгіршому випадку рослина може призвести до коми та навіть смерті.

Фікус

Представники цього виду є, мабуть, у кожному будинку. Найнебезпечніше м'ясисті сорти рослини, у них більше соку. На шкірі «молочко» викликає роздратування, набряк, у разі потраплянні всередину призводить до запаморочення, нудоти, утрудненості дихання.

Модницям на замітку! ТОП-7 трюків для гарного і блискучого волосся, що не коштують ні копійки

п’ятниця, 1 липень 2022, 6:30

Дорогі засоби по догляду за волоссям і засоби для укладання здатні на дива, ніхто не сперечається, але отримати гарне волосся можна без космічних фінансових витрат, передають Патріоти України. Ми сьогодні розповімо вам про сім розумних трюків, що зробл...

Луганщина: окупанти штурмують Лисичанськ без форсування ріки - підтягнули "Сонцепьок"

четвер, 30 червень 2022, 23:32

Ворог продовжує активні наступальні дії на Лисичанському напрямку та намагається шляхом ураження подавити нашу оборону. Наразі противник веде наступ поблизу Верхньокам’янки та штурмові дії в районі Лисичанського нафтопереробного заводу, бойові дії тривают