Відомо, що білий хліб хазяйками додається до котлетного фаршу в основному з однією метою – щоб вироби вийшли пишними та соковитими. Однак не тільки борошняні вироби мають подібні властивості – їх легко можна замінити на інші продукти. Які варіанти використовуються кухарями, передають Патріоти України.
Такі котлети виходять легкими, смачними та ніжними. Не варто переживати через пишність і соковитість – ці характеристики теж будуть представлені.
До того ж, сира терта картопля тільки збагатить і підкреслить смак м’яса у фарші.
Це чудова альтернатива хлібу, яка виконує ті ж функції. Борошно здатне “запечатати” м’ясний сік усередині виробу, завдяки чому котлети стануть неймовірно соковитими та пишними.
На 0,5 кг фаршу потрібно брати дві ложки борошна.
Влітку хочеться зробити котлети легшими та ніжнішими без втрати для смакових якостей. Тому варто звернути увагу на доступні овочі.
Наприклад, кабачки, морква і навіть капуста можуть легко прикрасити фарш.
Котлети вийдуть соковитими та смачними.
Якщо з якоїсь причини ви не хочете бачити у фарші ні борошна, ні хліба, варто звернути увагу на манку. Такі котлети виходять дуже пишними та неймовірно смачними.
Однак готувати одразу після приготування фаршу не можна – потрібно почекати хоча б півгодини перед смаженням.
Деякі досвідчені господині не відразу починають варіння манної крупи. Спочатку цей продукт вирушає на сковороду. Робиться це для досягнення одразу трьох позитивних результатів, передають Патріоти України. По-перше, попереднє обсмажування крупи зробить ...
Мед — смаколик від природи, який споживають не лише, як окремий продукт, а й печуть із ним торти. Додають у каші чи чай замість цукру, використовують під час консервації. Але якщо ви купуєте мед на ринку, а не берете у перевірених людей із пасіки, то в...