Сильна спека призвела до того, що багато хто з нас змушений тримати кондиціонер увімкненим майже цілодобово та навіть вночі. Однак деякі уникають цього через страх захворіти: застудитися, отримати болі у горлі, у спині тощо, передають Патріоти України.
Експерти кажуть: правильна температура для сну — трохи понад 20 градусів за Цельсієм, пише ynetnews.com. Та правда полягає в тому, що холод не спричиняє хвороби. Грип чи озноб спричиняють віруси, а не низькі температури. Ілюстрацією цього є те, що жителі Північної півкулі хворіють не більше, ніж ті, хто живе в тепліших регіонах. Не існує наукових досліджень, які б вказували на те, що холод збільшує ризик м'язових або скелетних травм. Однак відомо, що зігрівання тканин посилює кровообіг і може полегшити біль у м'язах.
Чому існує міф про те, що кондиціонер може викликати симптоми, схожі на грип? Цей міф, ймовірно, вперше з'явився у 1976 році, коли учасники конференції «Американського легіону» підхопили інфекційне захворювання в готелі у Філадельфії. Хвороба отримала назву «хвороба легіонерів». Спалах був спричинений Legionella pneumophila — бактерією, яка розмножується в теплій воді, а також в системах охолодження та кондиціювання повітря. Бактерія викликає симптоми, схожі на грип, включно з високою температурою, кашлем, головним болем, болем у м'язах, втомою, втратою апетиту, діареєю, блювотою та навіть сплутаністю свідомості та втратою пам'яті.
Але інфікування цією бактерією зустрічається вкрай рідко, і правда полягає в тому, що ваш домашній кондиціонер, навіть якщо це центральний блок, не повинен викликати у вас захворювання, якщо ви чистите фільтри відповідно до рекомендацій виробника і якщо кондиціонер працює правильно.
Якщо кондиціонер викликає значну сухість, часті пробудження і дискомфорт, краще вибрати ідеальну для вас температуру, яка не буде занадто високою чи занадто низькою. Якщо відчуваєте втому навіть після семи-восьми годин сну, проконсультуйтеся зі своїм сімейним лікарем.
Хоча наші мами та бабусі вчили нас викидати шкірки від овочів та фруктів, існує шість продуктів, які чистити не потрібно, адже так вони містять більше поживних речовин, корисних для нашого організму. Про це розповідають в AllRecipes, передають Патріоти...
Носіння годинника на внутрішній стороні зап'ястя часто асоціюється з військовими та працівниками правоохоронних органів. Цей спосіб може здаватися незвичним для цивільних, але він має під собою ряд вагомих причин, що кореняться в тактичній необхідності...