Хліб у котлетах це частина рецепту, а не ознака жадібності та бажання насмажити більше котлет, ніж м’яса в морозилці. Важливо врахувати ось що: який хліб треба додавати – чорний чи білий, свіжий чи засушений, а якщо засушений, то в чому його тоді вимочувати? Розкажемо по порядку, передають Патріоти України.
Є думка, що класичний рецепт приготування котлет неможливо реалізувати без використання білого хліба. Хоча є й любителі м’ясної страви, приготованої виключно з чорним хлібом – справа смаку.
Хтось справедливо зауважить, що у цьому питанні, мабуть, важливіше не колір, а кількість.
Також важливо розуміти, що саме хліб робить котлети соковитішими і пишнішими.
Пропорції бувають різні. Багато залежить від якості фаршу – яловичий, свинячий або змішаний.
Але в середньому вважається нормальним на кожен кілограм фаршу додавати 200-300 г хліба.
А ось який хліб – чорний чи білий, це другорядне, головне, щоб він був черствий.
Підійде як окраєць, так і м’якоть, важливо знати, в чому його вимочувати.
Виявляється, що хліб не обов’язково вимочувати в молоці і досить звичайної води, яку потім потрібно не забути віджати.
До того ж з наукової точки зору, під час смаження молочний білок згортається і разом із молочною кислотою робить м’ясо грубішим, через що котлети виходять сухими та твердими.
До речі, багато кулінарів вважають. Що саме через мокрий хліб розповзаються котлети, а тому додають у фарш суху булку.
Заробляти в криптоіндустрії зможуть ті, хто знає, яка ціна криптовалюти зараз і як вона може змінитися. Котирування цифрових монет постійно коливаються, через що складно відстежити всі можливі стрибки. При цьому ринок пропонує кілька способів, які допо...
В Центрі громадського здоров’я України з посиланням на світові наукові дослідження пояснюють: чим менше алкоголю вживає людина, тим менше ризик розвитку у неї раку. Читайте в матеріалі ТСН.ua, чому алкогольні напої можуть стати причиною раку і кому вза...