Котлети зіпсують два інгредієнти: Ось що не можна додавати у фарш

Котлети давно стали однією з найпопулярніших страв на столі українців. Їх готують із додаванням різних інгредієнтів, проте від двох цілком можна відмовитись, передають Патріоти України.

Як приготувати котлети за ідеальним рецептом, кожна господарка вирішує самостійно. Багато хто додає продукти на свій смак, але у традиційному варіанті завжди присутні два - яйця і молоко. Досвідчені кулінари вважають, що це поширена помилка.

Справа в тому, що додавати зазначені інгредієнти – пережиток минулої радянської епохи. Тоді кухарі з метою економії використовували те, що було під рукою.

Яйця

Оптимально, якщо у фарші є перемелене м'ясо та трохи білого хліба. Котлета з ними триматиме форму, тому від булочки точно не потрібно відмовлятися. А ось яйця нічого не скріплюють, навпаки – роблять вироби твердішими, сухішими та буквально "гумовими".

Молоко

Хліб, який розмочують у м'якуші білого хліба – класика жанру. Але поєднання м'ясного та молочного білків невдале. Зайва рідина у фарші не робить його ніжним та соковитим, і псує смак.

Який інгредієнт варто додати до котлет

Щоб котлети не були надто сухими, потрібно додати до фаршу трохи вершкового масла. Особливо якщо йдеться про курячі котлети, які містять мало жиру і вважаються дієтичними.

Іноді кубик масла додають у середину курячої котлетки. Спробуйте інший спосіб: натріть заморожений шматочок на тертці, а потім вмішайте у фарш. Олія розподілиться в м'ясі рівномірніше й можна буде без проблем посмажити ароматні та соковиті котлети

Дачникам на замітку! Як збільшити урожай огірків у рази

п’ятниця, 18 квітень 2025, 13:05

Ранньовесняні роботи на городі набирають обертів, і особливе місце серед них займає вирощування огірків. Щоб насолоджуватися рясним урожаєм у майбутньому сезоні, садівники повинні пам’ятати про регулярне підживлення цих овочів. Щоб огірки вражали своїм...

Не робіть помилок! ТОП-5 звичок, які повільно вбивають здоров’я

п’ятниця, 18 квітень 2025, 12:00

Ми звикли думати, що наше здоров’я залежить від харчування, наявності хвороб чи стресів. Та насправді наш організм щодня стикається з підступнішими ворогами — звичками, які здаються нешкідливими на перший погляд. Однак саме вони мають ефект накопичення...