Кожна пральна машина оснащена лотком, куди потрібно насипати чи наливати миючі засоби і не тільки. Однак деякі господарки насипають пральний порошок прямо в барабан пристрою, вважаючи, що так речі відперуться краще, передають Патріоти України.
Крім того, прихильники лайфхака стверджують, що це дозволяє заощаджувати порошок та зберігати чистоту лотків.
Але чи є такий спосіб безпечним?
В цьому розібралися експерти з машинного прання і зробили висновок — насипати порошок прямо в барабан пральної машини не варто, незважаючи на всі переваги такого підходу.
Небезпечних наслідків може бути кілька. По-перше, є ризик неповного розчинення сипучого засобу, а це призведе до того, що порошок погано випере речі. Більше того, у нерозчиненому вигляді він може зробити вироби ще більш брудними.
По-друге, витрата порошку, всупереч поширеній думці, зовсім не знижується при додаванні прямо в барабан. Навпаки, засіб витрачається набагато швидше та нераціонально. Справа в тому, що вода зливається кілька разів. І весь порошок піде з водою вже під час першої процедури.
А от якщо засіб насипано у лоток, він потраплятиме в барабан порційно. Відправляти миючий засіб у цю частину пральної машини можна лише в тому випадку, якщо ця дія передбачена інструкцією. Наприклад, капсули для прання потрібно класти саме у барабан.
В Центрі громадського здоров’я України з посиланням на світові наукові дослідження пояснюють: чим менше алкоголю вживає людина, тим менше ризик розвитку у неї раку. Читайте в матеріалі ТСН.ua, чому алкогольні напої можуть стати причиною раку і кому вза...
Скажіть чесно, що ви уявляєте, коли чуєте слова «ручна робота»? Мабуть, щось вінтажне, затишне, зроблене з душею. І якщо це так, ви на правильному шляху. Бо вироби ручної роботи – це не просто речі, це історії, вписані у кожну деталь. А коли вони ще й ...