Не допускайте цих помилок! Ось чому квашена капуста виходить твердою і надто кислою

Квашена капуста - це не лише проста та смачна закуска, але й дуже корисна. Вона добре впливає на імунітет, тому такий продукт важливо додати у свій раціон в період авітамінозу, передають Патріоти України.

Але під час приготування страви дуже часто не звертають увагу на важливі моменти рецептури. Через це продукт виходить несмачним. Редакція FoodOboz розповість про найпоширеніші помилки, які часто допускають під час приготування квашеної капусти. Овоч через це псується.

Банка з капустою занадто довго стоїть за кімнатної температури

Вже через три-чотири дні, після перебування капусти за температури +22°С – +24°С, овоч варто забрати в прохолодне місце. Це може бути підвал або холодильник. Або можна навіть заморозити, а перед вживанням розморозити – так виходить навіть смачніше.

Гази, які утворюються, не випускаються

Щоб якісно приготувати капусту під час приготування дуже важливо не забувати час від часу проштрикувати її ножем. Процес квашення передбачує те, що гази, які утворюються, повинні вивільнятися. Таку маніпуляцію потрібно зробити через 2-3 дні після того, як капуста почала готуватися.

Недостатньо кількості розсолу

Щоб квашена капуста мала гарний смак дуже важливо, щоб овоч повністю був у розсолі. Для цього варто використати гніт, щоб овоч не спливав на верх. Також, чітко дотримуйтесь рецептури.

Недостатня кількість солі

Сіль – це головний консервант під час квашення капусти. Тому якщо цього інгредієнта буде недостатньо – овоч не вийде смачним. Тому додавайте по 30 г солі на кожен кілограм капусти.

Використання йодованої солі

Йодована сіль не підходить для консервування взагалі. І для квашеної капусти також.

Квашена капуста готується з пізніх сортів

Квашена капуста буде смачною лише тоді, коли овоч має достатньо цукру. Тому пізні сорти не підходить для приготування заготівлі у вересні. Вони чудово зберігаються саме через те, що в них недостатньо цукру.

Дачникам на замітку! Що потрібно зробити навесні, щоб яблука не гнили та були солодкими

четвер, 3 квітень 2025, 17:28

Досвідчені садівники знають, що роботи в саду треба починати у перші дні березня. Однією з найбільш популярних плодових культур вважається яблуня. передають Патріоти України. І хоча яблуня вважається досить невибагливою культурою і може рости на будь-я...

Що досвідчені кулінари роблять із буряком для того, щоб приготувати борщ червоного кольору

четвер, 3 квітень 2025, 17:08

Навіть у досвідчених господарок інколи колір борщу залишає бажати кращого: замість насиченого червоного відтінку виходить бульйон помаранчевого кольору, передають Патріоти України. Всім відомо, що колір залежить від буряків. Коренеплід надає особливого...