Подушка - предмет щоденного користування. Може здатися, що вони не потребують прання і достатньо просто регулярної зміни наволочок і видалення жовтих плям з подушки, передають Патріоти України.
Синтетичні подушки зазвичай мають наповнювачі з поліестеру або штучного пуху. Більшість із них можна легко прати у пральній машині, але з використанням програми, призначеної для делікатних тканин. Точну інформацію з рекомендаціями з прання можна дізнатися на етикетці.
Зазвичай подушки зі штучним наповнювачем стирають за температури від 30 до 60 градусів Цельсія з додатковим полосканням і без віджиму. При цьому використовується м’який засіб для прання.
У барабан разом із подушкою можна покласти тенісну кульку. Це гарантує, що наповнювач подушки не зіб’ється в одну велику грудку.
Декоративні подушки, що не мають знімного чохла, краще прати вручну. Це допоможе зберегти їх зовнішній вигляд.
Налийте у ванну чи таз трохи теплої води та додайте порошок чи гель для прання. Покладіть подушку у воду і ретельно очистьте її. На завершення промийте та обережно відіжміть виріб. Не стискайте і не скручуйте подушки надто сильно, щоб не зруйнувати їхню початкову структуру.
Подушки з пір’я та пуху вимагають особливого догляду. Вивчіть етикетку і дізнайтеся, за якої температури краще прати ту чи іншу подушку з натуральним наповнювачем. Перш ніж покласти подушку в пральну машину, необхідно її уважно оглянути на наявність отворів, через які пір’я може потрапити всередину пральної машини.
Також пам’ятайте, що не можна використовувати сильні засоби для прання або порошки, що утворюють велику кількість піни. Найкраще використовувати делікатні засоби для прання.
Заробляти в криптоіндустрії зможуть ті, хто знає, яка ціна криптовалюти зараз і як вона може змінитися. Котирування цифрових монет постійно коливаються, через що складно відстежити всі можливі стрибки. При цьому ринок пропонує кілька способів, які допо...
В Центрі громадського здоров’я України з посиланням на світові наукові дослідження пояснюють: чим менше алкоголю вживає людина, тим менше ризик розвитку у неї раку. Читайте в матеріалі ТСН.ua, чому алкогольні напої можуть стати причиною раку і кому вза...