Сьогодні ти дізнаєшся, як приготувати домашню ковбасу без сала, пряну і апетитну! У неї дуже оригінальний смак, ніяка магазинна не йде в порівняння. У рецепті є навіть мед: можливо, тому м'ясо виходить таким соковитим, передають Патріоти України.
Коли готував цю ковбасу вперше, хвилювався: ну не вірилося мені, що можна зробити в домашніх умовах продукт, який нічим не поступається за естетичності і смаковими якостями покупній ковбасі. Скажу, що не розчарувався в рецепті жодного разу! Завжди виходить першокласна закуска.
Як зробити домашню ковбасу
Інгредієнти
Приготування
Відокрем куряче м'ясо від кісток і шкіри. З кісток приготуй бульйон з додаванням чорного перцю горошком і солі. Проціди його і постав в холодильник.
Візьми половину яловичого м'яса і товщу частина разом з шкірою від курячих стегенець, пропусти через м'ясорубку з дрібною решіткою. Решту яловичину і куряче м'ясо поріжте на кубики розміром приблизно 2 див.
З'єднай фарш з рубаним м'ясом, додай мед, перемішати. У сухій мисці з'єднати сіль і спеції, додай цю суміш у фарш. Вимішуємо його гарненько, потроху додаючи холодний бульйон.
Щільно набий оболонку для ковбас фаршем, стеж, щоб всередину не потрапило повітря. Якщо повітря все-таки потрапило, проткни це місце тонкою голкою. Перев'яжи кінці. Оболонка для домашньої ковбаси повинна бути якісною, від цього залежить успіх всього заходу!
Підвісь заготовки для ковбаси вертикально на 1-2 години при кімнатній температурі.
Відварюй ковбасу при температурі 80-85 градусів 1, 5-2 години.
Готове блюдо швидко охолодити під душем і підвісь в прохолодній кімнаті на 12 годин. Після цього загорни ковбасу в папір і постав в холодильник. Приємного апетиту!
Випробувавши цей рецепт, я розповів всім друзям, як зробити ковбасу. Розріз шикарний: вона виглядає дуже апетитно, і смак пряний, насичений. Від душі раджу тобі зважитися і приготувати це диво, домашня рублена ковбаса стане частою гостею на столі!
Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...
Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...