Омлет - це популярна страва з яєць, яку кожна господиня готує по-різному. Здавалося б, немає нічого простішого. Однак, навіть омлет можна дуже легко зіпсувати, додавши не ті інгредієнти, передають Патріоти України.
Редакція FoodOboz зібрала інформацію та розповість, які інгредієнти можуть зіпсувати омлет та як не можна його готувати.
Помилка 1
Досвідчені господині вже давно звернули свою увагу на те, що класичний рецепт омлету не вимагає використання молочних продуктів: молока, вершків чи сметани. Вони надають страві дивної текстури, роблячи його рідким та змінюючи запах. До того ж з таким складом омлет ніколи не піднімається.
Помилка 2
Більшість звикли смажити омлет на вершковому маслі, помилково вважаючи, що воно більше підходить для термічної обробки. Однак, за високої температури продукт починає горіти. Відповідно, омлет матиме неприємний аромат та присмак.
Помилка 3
Не менш важливо дотримуватися температурного режиму. Спочатку потрібно смажити омлет на середньому вогні, поступово зменшуючи його. Все тому, що використовуючи сильний вогонь, яєчний білок відразу "запечеться" і не встигне піднятися.
Пральна машина може стати брудною та смердючою через накопичення миючого засобу, пом’якшувача тканини, бруду та бактерій, але є простий спосіб позбутися цього всього. Виявляється, очистити ущільнювач пральної машини насправді дуже просто - і для цього ...
Соду ми часто додаємо до тіста під час приготування випічки. Найчастіше її додають для того, щоб випічка піднялася, передають Патріоти України. Але сода сама по собі не може гарантувати результату. Для того, щоб відбулася потрібна хімічна реакція, її в...