Омлет - це популярна страва з яєць, яку кожна господиня готує по-різному. Здавалося б, немає нічого простішого. Однак, навіть омлет можна дуже легко зіпсувати, додавши не ті інгредієнти, передають Патріоти України.
Редакція FoodOboz зібрала інформацію та розповість, які інгредієнти можуть зіпсувати омлет та як не можна його готувати.
Помилка 1
Досвідчені господині вже давно звернули свою увагу на те, що класичний рецепт омлету не вимагає використання молочних продуктів: молока, вершків чи сметани. Вони надають страві дивної текстури, роблячи його рідким та змінюючи запах. До того ж з таким складом омлет ніколи не піднімається.
Помилка 2
Більшість звикли смажити омлет на вершковому маслі, помилково вважаючи, що воно більше підходить для термічної обробки. Однак, за високої температури продукт починає горіти. Відповідно, омлет матиме неприємний аромат та присмак.
Помилка 3
Не менш важливо дотримуватися температурного режиму. Спочатку потрібно смажити омлет на середньому вогні, поступово зменшуючи його. Все тому, що використовуючи сильний вогонь, яєчний білок відразу "запечеться" і не встигне піднятися.
Зазвичай буває, що нижня частина випічки підгоряє, а верх не прогрівається належним чином, залишаючись блідим і негарним, що знижує апетитний вигляд страви, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Фахівці поділилися двома простими, але ефективн...
Харчова сода, знайома кожному на кухні, виявляється не лише незамінним помічником у випічці та побуті. Цей простий і доступний засіб може стати справжнім порятунком для ваших огірків на грядці, допомагаючи отримати рясний і здоровий урожай, передають П...