Ось чим треба посипати грядки перед посадкою - гігантський урожай забезпечений

В Україні наближається сезон перших посівних робіт. Швидше за все, весна в 2023 році буде ранньою і теплою. А значить вже в березні після танення грунту його можна посипати поживними для рослин речовинами. Це підвищить врожайність культур і зміцнить імунітет росли, передають Патріоти України.

Перегній

Свіжий гній вносити в грядки не можна. Він занадто концентрований для рослин - посіви можуть загинути. Краще почекати кілька років, щоб гній добре перегнив.

Посипте перегноєм грядку і рівномірно розподіліть по ділянці граблями, розбиваючи великі шматки. На 1 квадратний метр землі достатньо 7-10 л перегною. Особливо добре удобрювати перегноєм ділянки, де в майбутньому будуть рости огірки, гарбузи і баклажани. Також перегній люблять плодові дерева і ягідні кущі.

Солі

Кухонна сіль проти бур'янів часто використовується як добриво в чистому вигляді. Сіль підвищує врожайність бідних грунтів, відлякує слимаків і кротів від ділянки, захищає овочі від фітофторозу. Також нестача солі в грунті робить овочі більш прісними на смак.

Важливо не переборщити з цим добривом, інакше грунт буде занадто засоленим. Сипте не більше маленької жмені солі на квадратний метр землі. Після посипання полийте ділянку, або посипайте її після дощу.

Сіллю можна удобрювати грунт, де буде рости картопля, морква, буряк і помідори. Сіль покращить смак цих овочів і підвищить врожайність.

Компост

Компостом удобрюють грунт навесні перед посадками. Він робить землю пухкою і поживною, а також приваблює корисних для посівів дощових черв'яків. Органіку розкидають по ділянці, а потім перекопують на глибину 5 см. Вносять його за 3-4 тижні до посадки овочів у відкритий грунт.

Удобрювати город краще зрілим компостом віком близько 4 роки, оскільки в свіжому компості занадто багато азоту. Компост корисний для всіх рослин, але його найбільше люблять капуста, зелень, редис, огірки, кабачки. Дуже хороший урожай на посипаних компостом грядках дає полуниця.

Мінеральні добрива

Деякі поживні речовини можуть потрапити в грунт тільки з мінеральних добрив. Купити їх можна в агромагазинах або на ринку. Добрива бувають азотними, фосфорними і калійними.

Зазвичай на препаратах вказано, для яких овочевих культур вони підходять і як їх застосовують. Не перевищуйте зазначену виробником дозування, інакше рослини можуть загинути.

Діти оцінять! Як приготувати повітряний десерт з шоколаду та молока

субота, 18 травень 2024, 17:12

Не дивуйтеся, але з двох інгредієнтів дійсно можна приготувати дуже смачний десерт. Хтось може сказати, що шоколад вже й сам по собі є десертом. Так, звичайно, але нова форма цікавить також. Отже, читайте простий до геніальності рецепт десерту. Вам пот...

Гості пальчики оближуть! Неймовірний рецепт запеченої качки

субота, 18 травень 2024, 12:15

Запечена качка вже давно перестала бути святковою стравою. Її часто готують на вечерю або на недільний обід із родиною чи друзями. І звичайно, хочеться, щоб вона була м’яка, ароматна, танула у роті. За цим рецептом вона буде саме такою. Качку потрібно ...