Після пасинкування томатів залишається багато непотрібної зелені, але так здається на перший погляд. Насправді ж, обірвані пасинки можна з великою користю застосувати в городі, передають Патріоти України.
Найпростіше і популярне застосування. Бадилля томатів, як і будь-яку іншу зелень, можна просто закинути в компостну яму. На наступний рік ви отримаєте корисне добриво для грунту.
Бадилля, як і всі інші частини помідорів, містить в складі отруйна речовина - соланін. Потрапляючи в травну систему шкідників, речовина вбиває їх.
Настій з бадилля помідорів можна використовувати в боротьбі з попелиць, павутинним кліщем, вогнівкою, гусеницями, мурахами та плодожеркою. Рецепт настою томатного бадилля досить простий:
Обробку рекомендується проводити кілька разів з інтервалом в тиждень. Однак на час цвітіння процедуру варто призупинити, щоб не нашкодити майбутньому врожаю отруйним настоєм.
Бадилля томатів допоможе захистити плодові дерева і чагарники в саду від мишей. Подрібнену зелень регулярно підсипаємо в пристовбурні кола рослин. За зиму все це перегниє і додатково удобрить грунт.
З бадилля томатів, як і з будь-якої іншої зелені, завжди можна отримати цінне калійне добриво-золу, якій можна знайти корисне застосування в городі. Але для цього підійде тільки здорова бадилля. Вона не повинна бути вражена ніякими грибками, хворобами, інфекціями і шкідниками.
Не опускайте температуру кондиціонера нижче 24°C - попереджають експерти з енергоефективності, передають Патріоти України. За словами фахівців, кожен градус нижче 22°C може збільшити споживання електроенергії на 6–8%. У підсумку, це суттєво позначаєтьс...
Чистити газову плиту - ще півбіди, а от її чавунну решітку - справжній виклик. Якщо її регулярно не мити, згодом вона покривається товстим шаром жиру й нагару, який важко відтерти звичайною губкою. Але все можна вирішити простими засобами, які є на ко...