Після пасинкування томатів залишається багато непотрібної зелені, але так здається на перший погляд. Насправді ж, обірвані пасинки можна з великою користю застосувати в городі, передають Патріоти України.
Найпростіше і популярне застосування. Бадилля томатів, як і будь-яку іншу зелень, можна просто закинути в компостну яму. На наступний рік ви отримаєте корисне добриво для грунту.
Бадилля, як і всі інші частини помідорів, містить в складі отруйна речовина - соланін. Потрапляючи в травну систему шкідників, речовина вбиває їх.
Настій з бадилля помідорів можна використовувати в боротьбі з попелиць, павутинним кліщем, вогнівкою, гусеницями, мурахами та плодожеркою. Рецепт настою томатного бадилля досить простий:
Обробку рекомендується проводити кілька разів з інтервалом в тиждень. Однак на час цвітіння процедуру варто призупинити, щоб не нашкодити майбутньому врожаю отруйним настоєм.
Бадилля томатів допоможе захистити плодові дерева і чагарники в саду від мишей. Подрібнену зелень регулярно підсипаємо в пристовбурні кола рослин. За зиму все це перегниє і додатково удобрить грунт.
З бадилля томатів, як і з будь-якої іншої зелені, завжди можна отримати цінне калійне добриво-золу, якій можна знайти корисне застосування в городі. Але для цього підійде тільки здорова бадилля. Вона не повинна бути вражена ніякими грибками, хворобами, інфекціями і шкідниками.
Запалення може посилюватися через неправильне харчування, але збалансований раціон допомагає зменшити його наслідки. Один із ключових показників запалення – це рівень C-реактивного білка (CRP), який можна контролювати за допомогою певних харчових звичо...
Дослідження показує, що сіль, яка міститься в таких повсякденних продуктах, як хліб і ковбаси, може спричиняти ожиріння, передають Патріоти України. Дослідники вивчили дані опитування майже 5000 людей і зібрали зразки сечі 558 чоловіків і 702 жінок. Чо...