Лікарі рекомендують включати до раціону продукти, які містять цей вітамін, бо він регулює рівень кальцію та фосфору в організмі, передають Патріоти України.
Це вітамін D, який має позитивний вплив на всі системи нашого організму. Вчені виявили, що цей вітамін, окрім того, що допомагає засвоюватися кальцію та фосфору, здатен захищати наш організм від вірусних захворювань і нівелювати запалення. Тому людям похилого віку й тим, хто має слабкий імунітет, треба обов’язково включити до свого раціону продукти, які містять цей вітамін. Розповідаємо, яка користь вітаміну D для літніх людей, у яких продуктах міститься, яка його роль для нашого організму.
Цей вітамін нівелює ризики багатьох вікових захворювань, насамперед це стосується проблем із кістковою та м’язовою тканинами. Після 40 років уповільнюються процеси метаболізму, що провокує наростання зайвого жиру на тілі. Згодом починається віковий процес втрати м’язів. До цих проблем додаються крихкість кісток, зубів та нігтів, а також випадіння волосся. Все це відбувається через погане засвоєння кальцію та фосфору. А вітамін D допомагає засвоюватися цим мінералам, що нівелює всі зазначені проблеми зі здоров’ям.
Це поєднання двох жиророзчинних сполук D2 і D3, які вважаються вкрай важливими для нашого організму. За своїми біохімічними властивостями вітамін D є попередником гормону – кальцитріолу, який синтезується нирками.
Як вітамін D потрапляє до нашого організму? Коли лікарі рекомендують більше гуляти на сонці, вони мають на увазі те, що під дією сонячного світла організм людини самостійно синтезує вітамін D із холестерину. Також людина може отримати цей вітамін із таких продуктів:
Основні функції вітаміну D для нашого організму такі:
3 липня за новим календарним стилем (16 липня - за старим) - день пам'яті святителя Анатолія, патріарха Константинопольського, а також преподобних Анатоліїв, У народі - Маків день. затворників Києво-Печерських. 3 липня за старим календарним стилем зга...
Відклади телефон і йди спати! Нове дослідження показало: хто раніше засинає — той більше рухається наступного дня. І це не магія, а наука, передають Патріоти України. Деталі дослідження. Австралійські вчені з Університету Монаша проаналізували 6 мільйо...