Квашена капуста - улюблена заготівля. Справді гарно заквашена капуста відмінно підходить для салатів, супів, пирогів, а також інших страв, передають Патріоти України.
Однак її потрібно правильно зберігати. Інакше вона може втратити свої властивості та зіпсуватися. На Pixelinform розповіли, яких правил потрібно дотримуватись при зберіганні капусти.
Найкраще для зберігання підходять глиняні, дерев’яні чи скляні банки із кришками. Не рекомендується зберігати капусту у металевому або пластиковому посуді — така тара може окислюватись або виділяти шкідливі речовини.
Посуд повинен бути чистим і сухим. Найкраще промити його перед використанням гарячою водою із оцтом і висушити.
Перш за все, потрібно перекласти капусту з початкового посуду у посуд для зберігання. Потім — залити її розсолом, що залишився від квашення. Потрібно, капуста була вкрита розсолом. Можна додати трохи цукру чи меду — щоб зберегти кислотність та аромат. Не забудьте про прес зверху.
Оптимальна температура для зберігання квашеної капусти становить від 0 до +5 градусів за Цельсієм. Якщо вища — може перекиснути, нижча — замерзнути.
Капусту слід зберігати у темному місці. Світло може погіршити її колір та смак.
На полицях українських супермаркетів можна знайти чимало видів риби - замороженої, копченої, солоної. Але мало хто знає, що деякі з них можуть бути небезпечними для здоров’я. РБК-Україна (проект Styler) розповідає, яка риба може бути справжньою отрутою...
Холодильник відіграє ключову роль у щоденному побуті, адже саме в ньому зберігаються продукти, термін придатності яких завдяки належним умовам значно подовжується. Щоб прилад залишався ефективним і надійним, він потребує регулярного та дбайливого догля...