М’ясо виходить соковите, ніжне і дуже смачне. Навіть куряча грудка виходить такою соковитою, що при натисканні на неї виделкою, буде витікати сік, передають Патріоти України.
Кожну грудку я розрізаю уздовж на 2 частини.
Злегка відбиваю грудку з двох сторін. Сильно старатися не потрібно. Ось така товщина повинна приблизно вийти.
Кожен шматочок філе розрізаю на невеликі порційні шматочки. Деко застеляю папером для випічки, змащую трохи олією, зовсім трохи і перекладаю шматочки курячого філе.
Кожну філешку солю, додаю мускатний горіх (спробуйте додати його один раз і Ви здивуєтеся наскільки “багатим” стане смак м’яса – це теж мій секретний інгредієнт) , сушений часник (можна і на свіжий замінити), за бажанням можна ще додати трохи приправи для курки.
Кожен шматочок змащую сметаною – половина чайної ложки (це другий секрет) . Можна, звичайно, замінити на майонез, але мені подобається саме зі сметаною.
Тоненько нарізаю кружечки помідора і на кожен шматочок викладаю по одному. Він теж дасть соковитість курячій грудці (це третій секрет).
Дрібно натираю сир і посипаю ним кожен шматочок м’яса (вийде гарна, рум’яна кірочка). Вона запечатає зверху м’ясо і не дасть йому підсохнути (це четвертий секрет).
Ну і найголовніший – п’ятий секрет: час приготування і температура. Це відіграє найважливішу роль в соковитості м’яса. Готую в розігрітій до 200 градусів духовці рівно 12 хвилин (верхній і нижній підігрів працює). Тільки так грудка буде соковитою і дуже ніжною.
Важливим етапом святкування Нового року завжди було позбавлення від усього непотрібного. Ще наші предки вірили, що так ви ніби "звільняєте" місце для добробту та щастя, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Новий рік для багатьох людей є не п...
Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...