Весна і початок літа - найактивніший час для дачників, адже потрібно встигнути засадити город, щоби потім насолоджуватися смачними овочами з власної грядки, передають Патріоти України.
Деякі культури - надзвичайно примхливі, і щоб отримати урожай, доведеться неабияк постаратися. До таких непростих завдань відноситься і вирощування солодкого болгарського перцю. Втім, є незвичайний спосіб посадити перець, щоби в результаті вдалося отримати смачні й натуральні плоди.
Досвідчені городники кажуть, що є один секретний інгредієнт, який допоможе отримати хороший урожай перцю. Якщо його додати в лунку, то перець росте дійсно дуже добре. Йдеться про пір‘я.
Дістати перо - не проблема навіть для міського жителя. Якщо у вас є стара пір'яна подушка або старий пуховик, то можете пустити їх у хід.
Пір‘я містить багато мікро- і макроелементів. Зокрема, молібден. А перець - якраз великий любитель цього мікроелемента. Внесення невеликої кількості пір‘я в лунку значно збільшить урожай перцю.
До слова, фітоспорін значно знижує ризик захворювання всіх рослин. Тому його можна використовувати і при посадці інших культур.
Перець - рослина дуже теплолюбна. Зазвичай його насіння не сіють одразу у відкритий ґрунт, а висаджують розсаду. Але якщо клімат дозволяє, то можна посадити і насіння. Робити це краще в кінці травня або першій декаді червня (6-7 числа), коли температура повітря стійко висока. Після посіву грядки потрібно накрити плівкою. Знімають її, щойно з'являться сходи. Для посіву підійдуть ранні або середньоранні сорти перцю: Аджика, Диво Підмосков'я, Астраханський 147.
Розсаду перцю в різних регіонах України висаджують в різний час, але в будь-якому випадку пізніше, ніж розсаду томатів. Все залежить від того, наскільки теплою була весна.
У північних областях України висаджувати розсаду перцю у відкритий ґрунт можна в другій половині травня. У південніших раніше - в першій декаді травня або під кінець квітня.
Температура повітря повинна бути не нижче +13 градусів, а нічні заморозки повинні припинитися. В цілому, при висаджуванні перцю варто дотримуватися правила: чим пізніше, тим краще. Головне, щоби перець не постраждав від перепадів температур.
В Центрі громадського здоров’я України з посиланням на світові наукові дослідження пояснюють: чим менше алкоголю вживає людина, тим менше ризик розвитку у неї раку. Читайте в матеріалі ТСН.ua, чому алкогольні напої можуть стати причиною раку і кому вза...
Скажіть чесно, що ви уявляєте, коли чуєте слова «ручна робота»? Мабуть, щось вінтажне, затишне, зроблене з душею. І якщо це так, ви на правильному шляху. Бо вироби ручної роботи – це не просто речі, це історії, вписані у кожну деталь. А коли вони ще й ...