Слідкуйте за своїми долонями! ТОП-7 хвороб, про які попереджають наші руки

Якби ми частіше слухали своє тіло, то могли б уникнути 80% захворювань. Сьогодні ми розповімо, що можуть розказати руки про ваш стан здоров’я, передають Патріоти України

Проблеми з хребтом

Пошкодження хребта може викликати проблеми з нервовими закінченнями, які проявляються по всьому тілу, включаючи ваші руки. В цьому випадку, пропадає чутливість четвертого й п’ятого пальців рук

Цукровий діабет

Діабет у багатьох випадках викликає поколювання в ногах та руках, яке викликане зниженням кровообігу, що призводить до пошкодження нервових закінчень.

Дефіцит вітамінів

Лоскотання рук, особливо кінчиків пальців, може означати, що ця частина тіла не отримує достатню кількість вітамінів В1, В6, В12 та Е. За допомогою простого аналізу крові ви зможете дізнатися, чи є проблема реальної.

Хвороба Бюргера

Якщо ви помітили оніміння пальців, або вони стали білими чи синіми на кінцях, через нестачу кровопостачання ви, мабуть, страждаєте від хвороби Бюргера. Це викликано запаленням та набряком дрібних кровоносних судин, які звужуються або блокуються згустками крові, викликаючи тромбоз. Ця хвороба починається з поразки кровоносних судин у руках та ногах.

Перевтома

Руки також втомлюються, особливо якщо ви щодня піднімаєте важкі предмети або тривалий час тримаєте зап’ястя у незручному стані. Важливо, щоб у ваших рук було те, що вони заслуговують. Збільште кількість годин сну та постарайтеся знизити рівень стресу.

Кистьовий тунельний синдром

Багато людей відчувають поколювання у руках, коли опускають їх донизу або розслаблюють. Іноді пальці рук німіють та навіть болять. Такі симптоми вказують на те, що нервові закінчення в руках пошкоджені та потребують лікування.

Проблеми з кровообігом

Ви коли-небудь відчували, що ваша рука повністю оніміла? Це зазвичай відбувається через затиск будь-якого з нервів протягом тривалого періоду часу. Наприклад, коли ви спите на руці. Але, якщо оніміння проявляється без будь-якого тиску, це може бути ознакою серцево-судинного захворювання.

Ця стаття несе інформаційний характер. Будь-які симптоми, у першу чергу, обговорюйте зі своїм лікарем.

Варто знати всім! Як часто треба міняти наволочку, щоб мати здорову шкіру

п’ятниця, 25 квітень 2025, 10:57

Навіть найвишуканіший крем не врятує шкіру обличчя, якщо щодня вона торкається брудної наволочки. М’яка на дотик, ароматна після прання тканина — це не лише елемент затишку, а й справжній охоронець краси та здоров’я. Однак наволочка здатна стати й воро...

Важливо те, що опиняється на нашій тарілці: Вчені визначили дієту, яка допомагає зберегти здоров'я у похилому віці

п’ятниця, 25 квітень 2025, 7:56

У рамках 30-річного дослідження вчені встановили зв’язок між певним стилем харчування і високою якістю старіння — тобто досягненням 70-річного віку без серйозних хронічних хвороб, зі збереженою когнітивною функцією, стабільним психічним станом і можлив...