Слідкуйте за своїми долонями! ТОП-7 хвороб, про які попереджають наші руки

Якби ми частіше слухали своє тіло, то могли б уникнути 80% захворювань. Сьогодні ми розповімо, що можуть розказати руки про ваш стан здоров’я, передають Патріоти України

Проблеми з хребтом

Пошкодження хребта може викликати проблеми з нервовими закінченнями, які проявляються по всьому тілу, включаючи ваші руки. В цьому випадку, пропадає чутливість четвертого й п’ятого пальців рук

Цукровий діабет

Діабет у багатьох випадках викликає поколювання в ногах та руках, яке викликане зниженням кровообігу, що призводить до пошкодження нервових закінчень.

Дефіцит вітамінів

Лоскотання рук, особливо кінчиків пальців, може означати, що ця частина тіла не отримує достатню кількість вітамінів В1, В6, В12 та Е. За допомогою простого аналізу крові ви зможете дізнатися, чи є проблема реальної.

Хвороба Бюргера

Якщо ви помітили оніміння пальців, або вони стали білими чи синіми на кінцях, через нестачу кровопостачання ви, мабуть, страждаєте від хвороби Бюргера. Це викликано запаленням та набряком дрібних кровоносних судин, які звужуються або блокуються згустками крові, викликаючи тромбоз. Ця хвороба починається з поразки кровоносних судин у руках та ногах.

Перевтома

Руки також втомлюються, особливо якщо ви щодня піднімаєте важкі предмети або тривалий час тримаєте зап’ястя у незручному стані. Важливо, щоб у ваших рук було те, що вони заслуговують. Збільште кількість годин сну та постарайтеся знизити рівень стресу.

Кистьовий тунельний синдром

Багато людей відчувають поколювання у руках, коли опускають їх донизу або розслаблюють. Іноді пальці рук німіють та навіть болять. Такі симптоми вказують на те, що нервові закінчення в руках пошкоджені та потребують лікування.

Проблеми з кровообігом

Ви коли-небудь відчували, що ваша рука повністю оніміла? Це зазвичай відбувається через затиск будь-якого з нервів протягом тривалого періоду часу. Наприклад, коли ви спите на руці. Але, якщо оніміння проявляється без будь-якого тиску, це може бути ознакою серцево-судинного захворювання.

Ця стаття несе інформаційний характер. Будь-які симптоми, у першу чергу, обговорюйте зі своїм лікарем.

Виберіть один ключ на картинці - і ви дізнаєтеся, які двері відчиняться для вас у майбутньому

четвер, 21 вересень 2023, 18:15

Ваш вибір розповість вам багато про найближче майбутнє та майбутні події. А саме, ключ є символом секрету, а також відкриття одного та закриття іншого розділу в житті. Пройдіть цей цікавий особистісний тест і дізнайтеся, яка нова сторінка чекає на вас ...

Це важливо знати: Скільки можна зберігати закрутки і коли продукти стають непридатними

четвер, 21 вересень 2023, 17:15

В Україні триває війна і є ймовірність, що буде дефіцит товарів та здорожчання продуктів. Інколи під час аварійних відключень встає запитання,, що приготувати собі поїсти. Інші господині ретельно готуються до зими й роблять консервацію, передають Патрі...