Котли ви намагаєтесь позбутись зайвої ваги у вас можуть виникати певні складності, які здатні загальмувати процес. Зокрема, втрата ваги ускладнюється через генетичні фактори, гормональний дисбаланс або хронічний стрес, що впливає на апетит і обмін речовин, передають Патріоти України.
Також на це можуть впливати соціальні обставини, такі як відсутність часу на спорт чи доступу до здорової їжі. В Eat This, Not That поділились, чому інколи складно схуднути та що варто враховувати, якщо ви прагнете досягти позитивних змін.
Харчова чутливість
Перед початком дієти усуньте харчову чутливість, адже вона може спричиняти запалення та затримку води. Споживання продуктів, до яких є непереносимість, стимулює гормони, що викликають залежність і тягу до цих же продуктів. Це може заважати схудненню та посилювати запальні процеси. Крім того, прийом антигістамінних препаратів може ускладнювати ситуацію, збільшуючи апетит і знижуючи енергію.
Стан стресу
Хронічний стрес і недосипання підвищують кортизол і грелін, що провокують апетит і руйнують м’язи. Водночас недостатній сон знижує рівень лептину, який сигналізує про ситість. Крім того, глибокий сон сприяє виробленню гормону росту, що допомагає спалювати жир.
Токсичність
Уникайте напої в пластикових пляшок із бісфенолом А, пестицидами та фталатами, оскільки вони можуть впливати на обмін речовин і сприяти набору ваги. Такі токсини погіршують роботу мітохондрій, уповільнюючи спалювання енергії. Обирайте скляні чи нержавіючі ємності для води та зверніть увагу на органічні продукти.
Щитовидна залоза
Якщо щитовидна залоза працює недостатньо активно, це може сповільнити метаболізм, що заважає схудненню, навіть за дотримання дієти. Основні причини: стрес, генетика, тренування понад годину щодня або занадто низький калораж (менш як 1700 ккал для жінок і 2000 для чоловіків). Зверніть увага на симптоми, які сигналізують про проблему із щитовидною залозою: витончення брів, суха шкіра, закреп, набір ваги та нерегулярна менструація.
Баланс гормонів
Обмеження калорій може порушити баланс гормонів, що контролюють голод і метаболізм, викликаючи сильний апетит і уповільнення обміну речовин. Це часто проявляється через 10 тижнів після початку дієти та може тривати понад рік навіть після її завершення. Також під час гормональних змін знижується рівень дофаміну, що пригнічує мотивацію та зупиняє схуднення.
Є кілька визначальних ознак справжньої корисної ковбаси, за якими ви зможете обрати натуральний і смачний продукт, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Ковбасу полюбляють усі, що не дивно, бо це смачний і поживний продукт. Напевно, багато хт...
Чи не кожна дитина радянської епохи знала, що таке риб’ячий жир. Цей засіб був справжньою панацеєю від усіх хвороб – його призначали як профілактичний засіб від багатьох захворювань, таких як рахіт, анемія, туберкульоз тощо. В СРСР риб’ячий жир ложками...