Це може здивувати! Чому корисно прокидатися о п'ятій ранку

Прокидатися о 5 ранку може бути важко, але це просте зміщення у розпорядку дня здатне кардинально змінити ваше життя. Завдяки додатковому часу вранці можна не лише покращити свої звички харчування та фізичну активність, але й знизити рівень стресу і підвищити продуктивність, передають Патріоти України.

Експерти стверджують, що ранні підйоми можуть знизити ризик розвитку хвороб і покращити якість життя. Видання eatthis.com розповідає, як раннє пробудження може покращити ваші звички та допомогти стати здоровішими.

Редакторка Джордан Пауерс Віллард розповіла про свій досвід приєднання до "Клубу 5 ранку", що змінив її підхід до харчування та пиття. Вона поділилася своїми спостереженнями, як просте рішення прокидатися на годину раніше змогло покращити її фізичне і психічне здоров’я.

Джордан вирішила змінити свої звички і почала прокидатися о 5:00 щоранку протягом 30 днів. Її метою було дослідити, чи зміна часу прокидання може мати позитивний вплив на здоров'я та продуктивність.

Планування часу для більш осмислених звичок

Прокидання о 5 ранку дає змогу почати день із більш осмисленими звичками, такими як здоровий сніданок, приготування їжі та планування дня. Це дозволяє не поспішати, а стратегію харчування зробити більш збалансованою та корисною.

Раніше сніданки Джордан часто були поспішними і малопоживними. Вона зізнається, що іноді навіть пропускала сніданок. Тепер має достатньо часу, щоб ретельно планувати свій раціон.

Більше часу для самопіклування

Раннє пробудження дає більше часу для фізичних вправ, медитації чи інших здорових звичок. Джордан зазначає, що такий час допоміг їй розвинути звичку пити більше води, а також зменшити споживання алкоголю.

Менше стресу і більше енергії

Початок дня о 5 ранку дозволяє знизити стрес і тривожність, оскільки більше часу на організацію справ дає відчуття контролю. Раннє пробудження допомогло Джордан покращити настрій та отримати енергію на весь день.

Покращення здоров'я та продуктивності

Зміна часу прокидання може покращити загальний стан здоров’я, зокрема нормалізувати артеріальний тиск і сприяти зниженню ваги. Раннє пробудження сприяло також кращому сну.

"Якщо людина спить достатньо, раннє пробудження може допомогти поліпшити загальний стан здоров'я та сприяти чудовій роботі організму", – зазначає експерт з харчування Лорен Манакер.

Народні прикмети на 21 квітня. Чому українці спрадавна на Проклов день неодмінно прибрали у своїй домівці

понеділок, 21 квітень 2025, 7:05

21 квітня за новим стилем (4 травня за старим) вшановують пам'ять священномученика Януарія, мучеників Прокла, Феодора і Фавста, а також патріарха Максиміана Константинопольського. За старим юліанським календарем сьогодні вшановують апостола від сімдеся...

Варто знати! Скільки можна зберігати великодні крашанки, щоб не отруїтися

понеділок, 21 квітень 2025, 6:44

Крашанки або писанки є одним з головних атрибутів Великодня. Зазвичай, це зварені яйця, які розмальовані різними візерунками. Такі яйця за кімнатної температури рекомендують зберігати недовго., передають Патріоти України з посиланням на ТСН. У холодиль...