Білі рушники - найкращий вибір для будь-якого стилю інтер’єру та кольорової гами. Недарма навіть найдорожчі готелі обирають саме цей варіант для своїх номерів, передають Патріоти України.
Доглянуті білі рушники виглядають розкішно. Але що робити, якщо вони потьмяніли з часом або на них з’явились плями?
Досвідчені експерти з чистоти кажуть, що повернути первозданний вигляд банному текстилю можуть прості та дешеві домашні засоби. OBOZREVATEL зібрав найкращі лайфхаки.
Почніть з правильного догляду
Щоби рушники залишались білими якомога довше, за ними потрібно правильно доглядати. І робити це буквально із найпершого циклу прання. Чіткі рекомендації з вибору програми та прального засобу містить етикетка – просто дотримуйтесь цих інструкцій.
Якщо ви зрізали етикетку чи з часом написи на ній стерлись, то можна скористатись універсальним підходом. Для бавовняних рушників потрібно обирати програму, призначену для догляду за натуральними тканинами – бавовною та льоном. А температурний режим обирати в межах 40-60 градусів. Виварювання текстилю у більш гарячій воді може вивести стійкі забруднення, але в довгостроковій перспективі призведе до швидкого зношування волокон тканини.
Дістаньте з аптечки аспірин
Ацетилсаліцилова кислота, яка є діючою речовиною аспірину, повертає до життя не тільки голову, яка болить. Вона здатна також відновити первозданну білизну рушника.
Щоби скористатись очищувальною силою аспірину, розчиніть пару таблеток у тазі з теплою водою і замочіть у цьому розчині потьмянілі рушники на пів години. За цей час кислота має м’яко подіяти на волокна і видалити плями та прибрати наліт. Після цього залишиться випрати рушники у машині згідно з інструкцією. Коли вони висохнуть, ви помітите, наскільки білішим став текстиль.
Скористайтесь силою білого оцту
Цей продукт є чемпіоном з наведення чистоти. Ним можна прибирати практично все у домі. Принесе користь білий оцет і під час прання.
Якщо додати його до звичного прального засобу, він не тільки допоможе ефективно видалити бруд, але й розчинить наліт, який може виникати через жорстку воду і надмірне використання мила. Це поверне текстилю білизну і м’якість, рушники знову стануть пухнастими, навіть якщо ними користуються уже давно.
Все, що вам потрібно зробити, це додати під час прання у відсік для кондиціонеру склянку оцту. Для посилення відбілюючого ефекту можна також засипати у барабан пів склянки харчової соди. Це також нейтралізує можливий затхлий запах від тканини.
Хоча наші мами та бабусі вчили нас викидати шкірки від овочів та фруктів, існує шість продуктів, які чистити не потрібно, адже так вони містять більше поживних речовин, корисних для нашого організму. Про це розповідають в AllRecipes, передають Патріоти...
Носіння годинника на внутрішній стороні зап'ястя часто асоціюється з військовими та працівниками правоохоронних органів. Цей спосіб може здаватися незвичним для цивільних, але він має під собою ряд вагомих причин, що кореняться в тактичній необхідності...